Biraz Önce Açıklandı! Yarın SSK-SGK Ve BAĞ-KUR Emeklileri İçin 3.500 TL Hesaplarına Yatacak

Biraz Önce Açıklandı! Yarın SSK-SGK Ve BAĞ-KUR Emeklileri İçin 3.500 TL Hesaplarına Yatacak
YAYIN TARİHİ: 6.01.2022 10:05:00

SGK-SSK ve Bağkur’lu emeklileri yapılan zamlardan sonra tekrar olduka sevindiren bir gelişme yaşandı. Bu anlamda emeklilere ek ödeme yapılacak. Son dakika gelişmesi olarak haber ajanslarına düşen bilgilere göre emekli olan kişilere net olarak ödenecek ödemeler netleşti. Yarın itibari ile 3.500 TL ödemeleri başlayacak. Haberin detayları ise şu şekilde…

Son günlerde emeklilere yönelik ödemeler konusunda gelişmeler ardı ardına gelmektedir. Bunlardan biri de emekli sandığı, SSK, BAĞ-KUR emeklileri ile alakalı. Emekliler son zamanlarda parasal sıkıntılar konusunda büyük krizler yaşamaktadır. Ödemeler konusunda mutlu olmayan emeklilerin yüzlerini güldürecek güzel haberler ise ardı ardına geldi. Garanti Bankası emeklilerin bu zor günlerden biraz olsun rahatlaması için harekete geçti. 


 

Emeklilerimiz için biraz da olsa mutluluk veren bu haber Garanti Bankasının promosyon paketleri ile alakalıdır. Garanti bankası geçtiğimiz günlerde promosyon ile alakalı bir paket oluşturdu ve paketi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sunuldu. Başvurulduğu taktirde en geç 2,5 gün içerisinde hesaba aktarılan promosyon ödemelerine ait tüm bilgiler ise haberimizin içerisindedir. 

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde ikame eden emeklilerimiz geçinmekte zorlanmaktadır. Ay sonunu getirmekte zorlanan emeklilerimize ise müjde cuma günü verildi. Devlet bankalarının yanı sıra özel bankalarda güncel olarak müşteri kitlesini arttırmaya çalışmaktadır. Bundan dolayı Garanti Bankası da 3.500 TL hesaplara aktarmayı projeleri arasında sunmaktadır.

Ayrıca sadece bunlar da değil devletten emekliler için yapılan yardımların önümüzdeki günlerde daha da arttırılacağı konuşulmaktadır. 


 

BAĞ-KUR, SSK, SGK ve Emekli Sandığının müşterileri Garanti Bankası şubelerine giderek promosyon ödemesi ile alakalı bilgi alabilirler. Bir başka duyuru ise yakınlarını bankaya götüren müşterilerin ekstra olarak 250 TL nakit para daha alacakları yönünde. Tüm emekli kesimi ilgilendiren promosyon ücretler hakkında bilgi almak için Garanti BBVA, Garanti web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Şubeye bile gitmeden promosyon bilgileri hakkında bilgi alabiliriz. 

Kısa sürede hesabınıza geçecek promosyon ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Büyük müjde geldi SSK-SGK ve BAĞ-KUR Emeklileri için yarın 3.500 Türk Lirası Hesaplarda! İle alakalı tüm bilgileri tek bir yerde okumak isteyen için özel haberimizin ayrıntıları için bizi takip ediniz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER