Bir Zamanlar Çukurova’da şirazeyi kaydıracak bir veda daha yaşanacak! 5 başrol kaybetmişti!

Bir Zamanlar Çukurova’da şirazeyi kaydıracak bir veda daha yaşanacak! 5 başrol kaybetmişti!
YAYIN TARİHİ: 7.11.2021 11:58:00

​Bir Zamanlar Çukurova'da 3. sezonda işin rengi değişmeye başladı ve neredeyse kemik kadroda olan herkes vedasıyla kahretti. Hemen ardından Yılmaz karakterinin vedası yürekleri dağladı. Doktor Müjgan'ın uçak kazasındaki ölümüyle yürekler paramparça olurken bir de üstüne dizinin gözbebeği Demir Yaman yani Murat Ünalmış'ın vedası şok etti. Şimdi sırada dizinin kötü karakterlerinden bir isim daha var.

Bir Zamanlar Çukurova son 4 yıla damgasını vurmuş dizilerden birisi ve reytingleri de bir hayli yüksek. Başta Hünkar Yaman'ı yüreklere ilmek ilmek dokuyan Vahide Perçin gitti. Ardından Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Hande Soral ve Kerem Alışık veda etti. Şimdi bir veda daha yaşanacak.

ÜMİT'İN VEDASI

Hande Soral'ın canlandırdığı Ümit ve Kerem Alışık'ın canlandırdığı Fekeli karakteri 4. sezonun ilk bölümlerinde birlikte veda etti.

Ünlü oyuncu Hande Soral'ın bu kararının ardından eşi İsmail Demirci'yle birkaç yıldır uzak kalmasının yer aldığı iddia edildi. Soral'ın kararının ardından Ümit karakteri Bir Zamanlar Çukurova'da acı bir sonla veda etti.

Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar, Yılmaz, Müjgan, Demir karakterlerinin ardından bir de Ümit'in gitmesi seyircide şaşkınlık yaratmıştı.


Ancak dizinin yapım şirketi vedalara karşı tedbirini aldı.

HAKAN GÜMÜŞOĞLU DÖNEMİ

Doğduğun Ev Kaderindir'de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İbrahim Çelikkol efsane bir karakterle Çukurova'da ses getirdi. 

BAŞKA VEDALAR YAŞANACAK MI?

Gülten karakterini canlandıran Selin Genç'in de veda edeceği iddialar arasında. Yeni vedalar yaşanır mı bilinmez ancak 4 önemli ismin peş peşe vedası muhakkak diziye reyting kaybı yaşatacaktır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER