Bir devrin sonu! Kıvanç Tatlıtuğ efsanesi bitiyor son halini gören gözyaşlarına hakim olamıyor!

Bir devrin sonu! Kıvanç Tatlıtuğ efsanesi bitiyor son halini gören gözyaşlarına hakim olamıyor!
YAYIN TARİHİ: 24.12.2021 20:45:00

Şu sıralar eşi Başak Dizer’le ilk çocuklarını kucaklarına almak gün sayan Kıvanç Tatlıtuğ’un son halini görenler gözlerine inanamadı. Yer aldığı projeler, yakışıklılığı, başarılı oyunculuğu ve beyefendi duruşuyla herkesin takdirini kazanan Kıvanç Tatlıtuğ’un son hali, oyuncu Kıvanç Kasabalı’nın paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ’un son halini görenler ‘galiba Kıvanç devri kapanıyor’ demeden edemedi. 

Katıldığı modellik yarışması sonrasında hayatı değişen Kıvanç Tatlıtuğ, sonrasında oyunculuk kariyerine başlamıştı. Gümüş dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Kıvanç Tatlıtuğ asıl patlamayı başrolünde yer aldığı Aşk-ı Memnu dizisi sayesinde yaşamıştı. Kıvanç Tatlıtuğ, Behlül karakteriyle hala hafızalarda. Sonrasında Kıvanç Tatlıtuğ için tüm kapılar ardı ardına açıldı. Sonrasında pek dizi ve filmde yer alan, reklam kampanyalarının aranan isimlerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akın, Meltem Cumbul gibi isimlerde yaşadığı aşkların ardından gerçek aşkı stil danışmanı Başak Dizer’de buldu. Gözde çift şimdilerde ilk çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor.

Bir süredir ortalarda görünmeyen Kıvanç Tatlıtuğ, yakın arkadaşı Kıvanç Kasabalı’nın paylaşımıyla ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ’un son halini görenler gözlerine inanamadı. Saçını, sakalını kestiği görülen Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni imajı hiç beğenilmezken ‘saç sakal ne kadar önemliymiş’, ‘bir devrin sonu galiba’ gibi yorumlar yapıldı.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR