Bir de Emrah gerçeği var! Masterchef'te çalıntı yemek yapan Hasan'ın doktor sevgilisi sarışın bomba!

Bir de Emrah gerçeği var! Masterchef'te çalıntı yemek yapan Hasan'ın doktor sevgilisi sarışın bomba!
YAYIN TARİHİ: 6.11.2021 09:52:00

​Masterchef'te çalıntı yemek yapan Hasan'ın doktor sevgilisi sarışın bomba! Bir de Emrah gerçeği var... Masterchef 2021'in şampiyonluk adaylarında biri de Nevşehirli yarışmacı Hasan Biltekin. Masterchef 2020'nin de elemlerine katılan ancak ailevi nedenler ötürü elemeleri geçse dahi yarışmaya katılmayan ve çekilen Hasan Biltekin bu sezon yeteneğiyle adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde Danilo Zanna'nın çok beğenik kaşık attığı tabağı Alman bir şeften çalıntı çıkan Hasan Biltekin'in sevgilisi merak ediliyor. Peki kim bu Hasan'ın büyük aşkı Hülya? 

Acun Medya tarafından yine Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8'de 4 sezondur yayına sürülen Masterchef'in, 4. sezonunun en çok konuşulan isimlerinden biri Hasan Biltekin. Nevşehirli yarışmacı en büyük şampiyonluk adaylarından biri olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz günlerde Danilo Zanna'ya kaşık attırdığı tabağı çalıntı çıkan ve buna gıkını çıkarmayan Hasan Biltekin'in sevgilisi merak ediliyor. Bir süre önce sevgilisinin kıskançlık krizlerine girdiği iddia edilmişti. Peki Hasan'ın yarışmayı bıraktıracak kadar sevdiği doktor sevgilisi Hülya kim? Hasan'ın büyük aşkı hem yetenekli hem de çok güzel.

Hasan Biltekin, kısa bir süre önce yarışmanın bir kaç bölümünde yer almamıştı. Tabi bu durum 'Hasan yarışmayı bıraktı mı?' sorularına neden olmuştu. Ancak işin aslı sonradan anlaşılmıştı. Bir anda ortadan kaybolan Hasan'ın sırra kadem basmasının nedeni kız arkadaşı Hülya'ydı. Peki ne olmuştu?

'ONUN YÜZÜNDEN TAKİPÇİLERİMİ KAYBETTİM'
Yarışmaya geri döndükten sonra nereye gittiğini açıklayan Hasan Biltekin 'kız arkadaşımın babası öldü o yüzden yoktum şefim' yanıtını vererek acı haberi duyurmuştu. Ancak Hasan Biltekin'in sevgilisi Hülya'nın Masterchef'teki tek etkisi bununla da sınırlı kalmadı. Hasan'ın 'onun yüzünden Instagram'da 10 bin takipçi kaybettim' dediği doktor sevgilisi Hülya bir de kıskançlık krizlerine girince olanlar oldu. 


İddialara göre; Hasan Biltekin'in bir süre önce yaşadığı performans düşüklüğünün nedeni sevgilisi Hülya. Hasan'ın başta Pelin Zaman olmak üzere pek çok kadın yarışmacıyla olan yakınlığı Hülya Acar'ın hoşuna gitmedi. Hasan'a baskı yapan Hülya bu baskıyı artırınca çift kavga etti ve Hasan sonrasında kendisini toparlayamadı. Yarışmadaki kadın yarışmacılardan uzak durmaya başlayan Hasan ve sevgilisi Hülya sonunda aralarını düzeltti. Peki Hasan'a yarışmayı bıraktıracak kadar baskı kuran sevgilisi doktor Hülya Acar kim?Doktor olan Hülya Acar'ın Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde okuduğu biliniyor. 


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER