Bir Bakışıyla Yakıp Geçiyordu Şimdi Ayakta Zor Duruyor! Salako’nun Emine’sini Yıllar Ezdi Geçti!

Bir Bakışıyla Yakıp Geçiyordu Şimdi Ayakta Zor Duruyor! Salako’nun Emine’sini Yıllar Ezdi Geçti!
YAYIN TARİHİ: 4.01.2022 17:36:00

Yeşilçam’ın en sevilen ismi olan Kemal Sunal’ın en sevilen filmlerinden biri Salako. Emine’ye körkütük aşık olan bu bir yardımcının hikayesini anlatan Salako’nun bu kadar sevilmesinin nedenlerinden biri de tabi ki Meral Zeren. Dönemin en güzel kadınlarından biri olan Meral Zeren, rol aldığı pek çok sinema filminde adınan söz ettirmişti. Ancak gelin görün ki şimdi içler acısı halde. Salako’nun Emine’si Meral Zeren’in son hali ‘yıllar hiç iyi davranmamış’ dedirten cinsten.

Yeşilçam’ın en sevilen ismi olan Kemal Sunal’ın en sevilen filmlerinden biri Salako. Emine’ye körkütük aşık olan bu bir yardımcının hikayesini anlatan Salako’nun bu kadar sevilmesinin nedenlerinden biri de tabi ki Meral Zeren. Dönemin en güzel kadınlarından biri olan Meral Zeren, rol aldığı pek çok sinema filminde adınan söz ettirmişti. Ancak gelin görün ki şimdi içler acısı halde. Salako’nun Emine’si Meral Zeren’in son hali ‘yıllar hiç iyi davranmamış’ dedirten cinsten. Battal Gazi Destanı, Salak Milyoner, Köyden İndim Şehre gibi pek çok Yeşilçam klasiğinde rol alsa da onu en çok Salako ile hatırlıyoruz. Kemal Sunal’ın en çok sevilen filmlerinden biri olan, 1974 yapımı Atıf Yılmaz filmi Salako filmi her tekrarında kendini yeniden izletebilen Kemal Sunal filmlerinden biri. Bu kadar sevilmesinin nedenlerinden biri de filmde Emine karakterine hayat veren güzel oyuncu Meral Zeren.

Kemal Sunal ile başrolü paylaşan Meral Zeren, sayısız Yeşilçam filminde rol aldı. Son dönemlerde pek hatırlanmayan isimlerden biri Meral Zeren, çok kazandığı dönemdeki pişmanlığını ‘çalıştığım yıllarda çok israf etmiştim’ sözleriyle anlatmıştı. Salako’nun Emine’si Meral Zeren’in son haliyle acınası bir durumda görenler inanamıyor.
Bir döneme güzelliğiyle damga vuran isimlerden olan Meral Zeren artık 66 yaşındaki. Gençliğinden eser kalmayan Meral Zeren şimdilerde daha mütevazı bir hayat sürüyor. İşte Meral Zeren’in son hali: 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER