BİM, Migros, Carrefour, A101, ŞOK Ayçiçek Yağı Fiyatları Ne Kadar? Ayçiçek Yağı Fiyatları Patladı!

BİM, Migros, Carrefour, A101, ŞOK Ayçiçek Yağı Fiyatları Ne Kadar? Ayçiçek Yağı Fiyatları Patladı!
YAYIN TARİHİ: 23.11.2021 09:43:00

Ayçiçek Yağı Fiyatları Patladı! A101, ŞOK, BİM, Migros, Carrefour Ayçiçek Yağı Fiyatları Kaç TL? Ayçiçek yağı fiyatları sürekli olarak patlamaya devam ediyor. Vatandaşlar kullanmaya yemeklere koymaya çekiniyor. Dar gelirli ailelerin en fazla ilgi gösterdiği yağ çeşidi olan Ayçiçek Yağı yerinde durmuyor zamlar herkesin belini büküyor. İşte BİM, Migros, Carrefour, A101, ŞOK ayçiçek yağı fiyatları…

Yıl sonu yaklaşırken her şeye inanılmaz zamlar yapılmış durumda. Bu zamlar sonrasında vatandaşlar krize giriyor. Bu zamların en fazla vurduğu ise milyonların sofrasında olmazsa olmaz olan Ayçiçek yağı oldu. Yağ almak isteyen vatandaşlar markete gitmeden dumur olmamak için internette fiyatlarını araştırıyor. Bu anlamda A101, BİM, ŞOK, Migros ve Carrefour Ayçiçek yağı fiyatlarını sayfamızda vermek bir borç oldu. İşte güncel Ayçiçek yağı fiyatları…Ayçiçek yağına gelen zamlar ardından vatandaşlar 5 litrelik Ayçiçek yağını alamaz oldu. Eksperler Ayçiçek yağı fiyatlarının önümüzdeki sene daha da artacağını söylüyor. Akaryakıt ve gübreye gelen zamların bu hali daha da çıkılmaza sokacağı konuşuluyor. Durum böyleyken vatandaş evine yağ alabilmek amacıyla şuandan harekete geçti. Google'da en fazla aratılan kelime ayçiçek yağı oldu.  İşte Carrefour, BİM, Migros, A101 ve ŞOK yeni ayçiçek yağı fiyatları sayfamızda yer alıyor. 
2 büyük zinir market olan BİM ve A101'de 5 Litre olan yağlara zam gelmiş durumda. Geçmişte bıraktığımız günlerde 82 TL'den satılan yağ fiyatları bir anda fırlayarak 104 TL'ye çıktı. Doğal olarakta vadandaş bu fiyatlara isyan etti. ŞOK market ise Evin 5 Litre Ayçiçek Yağı 58 TL'den satışa sunuluyor. Marka marka olan 
Ayçiçek yağlarının fiyatları değişiklik gösteriyor. Carrefour mağazalarında değişik markaların Ayçiçek yağı satılıyor. Yudum Ayçiçek yağı 5 lt teneke kutu fiyatı 94,95 TL, Carrefour ayçiçek yağı pet 5 lt satış fiyatı ise 84,90 liradan raflarda müşterilerini bekliyor.

Diğer bir büyük marka olan Migros'ta ise durum dah vahim Ayçiçek Yağı fiyatları almış başını gitmiş. Orkide Ayçiçek yağı 4 lt satış fiyatı 70.00 TL, Migros markalı ayçiçek yağı 1 lt 20.00 TL ve Migros 5 litre pet şişe satış fiyatı ise 82 TL olarak satışa sunuluyor. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER