Bikinili yatak pozu 'öyle bir içinden gelmiş' ama içi dışı... Gülşen orta yaş krizine girdi soyundu!

Bikinili yatak pozu 'öyle bir içinden gelmiş' ama içi dışı... Gülşen orta yaş krizine girdi soyundu!
YAYIN TARİHİ: 23.11.2021 09:57:00

​Gülşen orta yaş krizine girdi soyundukça soyundu! Bikinili yatak pozuna eşi ne der yapma dedikçe... Gülşen adından söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle son aylarda sahne kıyafetleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde. 45 yaşındaki ünlü şarkıcı pandemi önlemlerinin genişletilmesiyle sahnelere bir çıkmaya başladı, pir başladı. Oldukça cesur kıyafetler tercih eden Gülşen bu kez o cesareti Instagram hesabında gösterdi. Peki eşi Ozan Çolakoğlu bu paylaşıma ne der?

Ünlü şarkıcı Gülşen'e bir haller oldu. Yarı çıplak ev süpürmesi yine yarı çıplak sahne kostümleri derken Gülşen'den 'orta yaş krizine girdi galiba' yorumlarına neden olacak paylaşımlar geliyor, eşi Ozan Çolakoğlu bu işe ne diyor merak ediliyor. 1 çocuk annesi 45 yaşındaki Gülşen sınırları zorlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde daha çok soyunacağını açıklayan Gülşen söylediğinin arkasında durdu. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Gülşen bu kez bikinili yatak pozu paylaştı ve ortalık alev aldı. Kimileri Gülşen'i eleştirdi kimileri de çok beğendi. İşte Gülşen'in o karesi... 

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gülşen yine yaptı yapacağını. Bu kez yatakta bikinili poz veren Gülşen ortalığı yaktı geçti. Hayranlarının sık sık 'bu kadar açık giyinmesen mi?', 'sadece gündeme gelmek için yapıyorsun' yorumlarına rağmen dur durak bilmeyen Gülşen yine ağızları bir karış açık bıraktı.

Bir süre önce sahneye çıktığı kıyafetleriyle bombadırmana tutulan Gülşen bu kıyafetlerden vazgeçmeyeceğini söylemişti zaten. Bu sözünün de arkasında durdu. 45 yaşında bir çocuk annesi olmasına rağmen fitliğinden ödün vermeyen Gülşen aynı zamanda herkesi de kıskandırıyor. Güzelliğini de sergilemekten çekinmeyen Gülşen bu kez sahne kıyafetiyle Instagram'a özel bir poz verdi. 


Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Gülşen, kırıcı eleştirilere asla kulak asmıyor ve içinden geldiği gibi paylaşıyor. Türk pop müziğinin en başarılı isimlerinden biri olan Gülşen son olarak yaptığı paylaşımla akılları başlardan aldı. Gülşen'in 'öyle bir içimden geldi' notuyla paylaştığı fotoğraf bir anda magazin gündemine bomba gibi düştü. Son konserinden önce ya da sonra paylaştığı düşünülen Gülşen'in fotoğrafına yorum yağdı. 'Gülşen yaktın bizi', '45 yaşındaki bir kadının fiziği böyle yakıcı olmamalı' gibi yorumlar bunlardan bazıları. Paylaşımları ve sahne kıyafetleriyle olay olan Gülşen'in eşi Ozan Çolakoğlu'nun bu tercihlere ne dediği ise herkes tarafından merak ediliyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER