Beklenen Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı savaşı başladı! Acun rızkını kesti öldürücü darbe Melisa'dan

Beklenen Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı savaşı başladı! Acun rızkını kesti öldürücü darbe Melisa'dan
YAYIN TARİHİ: 25.11.2021 21:13:00

Aşklarının başlaması kadar bitmesi de olay oldu Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın. Acun Ilıcalı, Zeynep Yılmaz’la evli olduğu dönemde aşk yaşamaya başlayan çift 2018 yılında boşandı. Ancak Şeyma Subaşı’nın üzerinden elin çekmemişti. Yıllar geçti ve Acun ile Şeyma arasında patlaması beklenen savaş sonunda başladı. Savaş Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa’nın kendisinde kalmamasıyla ilgili sosyal medyada apaçık konuşmasıyla patlak verdi. Ve iddialara göre Melisa’nın verdiği cevap son noktayı koydu. İşte detaylar…

Beklenen Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı savaşı başladı! Acun rızkını kesti öldürücü darbe Melisa'dan... Acun Ilıcalı’nın en sansasyonel aşkı olan Şeyma Subaşı bir yasak aşk olarak başladı. 7-8 yıllık birlikteliğin ardından Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti 2017 yılında evlendi. Ancak evlilik birliktelikleri kadar uzun sürmedi. Tutkulu bir aşk yaşayan Acun ile Şeyma çifti tam 1 sene sonra, 2018 yılında sürpriz bir şekilde boşandılar.

Sonrasında her şey normaldi. Şeyma Subaşı’nın, Acun Ilıcalı’dan aldığı nafaka da dahil Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın üzerinden elini hiç çekmedi. Zaman zaman Miami’deki evini de Şeyma Subaşı’nın kalması için açtı. Hem maddi hem manevi olarak Şeyma Subaşı’ya destek çıkan, kızı Melisa’nın annesine laf söyletmeyen Acun Ilıcalı, Melisa’nın doğum gününde kafaları karıştıran bir açıklama yapmıştı.


Kızı Melisa’nın doğum günü partisinde kızıyla kameralara poz veren Acun Ilıcalı, paylaşımına ‘ablalarına benze’ notunu düşmüştü. Bu not Şeyma Subaşı’na gönderme olarak yorumlanmıştı ancak net bir açıklama yoktu. Sonrasında Şeyma Subaşı Instagram hesabından öyle sözler sarf etti ki bu göndermenin Şeyma’ya olduğu netlik kazanmış oldu.

Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa’nın yanında kalmasıyla ilgili yaptığı paylaşım kısa sürede sosyal medyayı salladı ve Acun ile Şeyma arasında bir velayet krizi olduğunu ortaya koydu. Minik bir detay daha var. Şeyma Subaşı hali hazırda eski eşi Acun Ilıcalı’dan aylık 115 bin lira nafaka alıyor. Bu iddiaların ardından Şeyma Subaşı’ya büyük bir darbe olduğu söylenen bir iddia daha ortaya atıldı.


Gündeme bomba gibi düşen olay sonrasında Melisa’nın babasının yanında kalmak istediği ve bunu annesine söylediği iddia edildi.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER