Bayram Ettirecek! İnternetten Hemen Başvurun! 7.500 TL Hızlı 5.000 TL Mini Nakit Destek Paketi

Bayram Ettirecek! İnternetten Hemen Başvurun! 7.500 TL Hızlı 5.000 TL Mini Nakit Destek Paketi
YAYIN TARİHİ: 28.01.2022 18:15:00

Halkbank bağlamında anlık gereksinimleri olan vatandaşlar amacıyla ayrı kredi paketi sunuyor. Online müracaat ile nakit destek alabilmek isteyenlere 7.500 TL, süratli kredi kullanacaklara da 5.000 TL limit sunuyor.

Ocak 2022 devresi sonucunda bankaların kredi faiz oranları çok yüksek olsa da, kamu bankalarının makul ödeme planlarıyla sundukları ihtiyaç kredileri kişilerin isteklerine cevap veriyor. Halk Bankası'da bu zamanlarda 2 tane farklı kredi paketi ile birlikte müşterilerine adeta ilaç oluyor. Banka 7.500 TL limitli süratli ihtiyaç kredisi paketine ek olarak hemen kredi istekleri amacıyla Mini Kredi olanağı sunuyor. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

HALKBANK HIZLI KREDİ VERİYOR! 7.500 TL ANINDA HESAPTA 


Halkbank'ın süratli kredi paketi 7.500 TL limitle müşterilerin tüketimine sunuldu. Müşteriler hiç bir şekilde Halkbank şubesine gitmeden oturdukları yerden kredilerini alabilirler. Hızlı kredi verilirken üst limit belirlenmiştir. Üst limit aslında 10.000 TL'dir ama biz size 7.500 TL olarak haberimizde veriyoruz. Müşteriler 1.000 TL ve üstünde ki kredi taleplerini süratli kredi ile giderebilirler. Hızlı kredi de yayılan en mühim özellik hemen onay verilmesi.
Halkbank süratli kredi paketinden yararlanacak müşterilerin kredi politikaları kapsamına makul olmaları halinde hemen onay ile kredi taleplerine cevap veriyor. Online müracaatlar müşteriler hesaplarına yatan kredilerini anlık kullanabiliyorlar. Hızlı kredi paketine müracaat gerçekleştirdikten ve onay alındıktan sonra müşteriler ödeme planlarını ortaya çıkaracaklar. 
Ödeme planları 3 aydan 36 aya kadar uzanacak.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR