Bankaya Borcu Olanlara Müjde Geldi! Bayram Edecekler! Gözler Oradaydı! Meclisten Bugün Geçti!

Bankaya Borcu Olanlara Müjde Geldi! Bayram Edecekler! Gözler Oradaydı! Meclisten Bugün Geçti!
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 09:55:00

Son dakika haberleri sonrasında Gözler Oradaydı! Meclisten Bugün Geçti! Bankaya Borcu Olanlara Müjde Geldi! Bayram Edecekler. Bankalara borcunuz varsa ödeme güçlüğü yaşıyorsanız bu haber tam sişze göre. İhtiyaç kredileri ve kredi kartı borçları için düzenleme yapılıyor. 300.000 TL'ye kadar olan borçlarınızı bu şekilde kapatabilirsiniz. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank devlet destekli olarak borç kapatma kredisi onayı vereceği amacıyla düşük faiz oranları ile prosedür yapar iken Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası üstünden kredi müracaatı yapacak olan müşteriler borç kapatma...

Bankaya Borcu Olanlara Müjde Geldi! Bayram Edecekler! Gözler Oradaydı! Meclisten Bugün Geçti!  Gelen son dakika haberleri vatandaşları mest edecek! Bankalara borcu olan vatandaşlara borçlarını ödemesi için imkan sağlanacağı belirtildi. Meclis tarafından onaylanan taslak ve kampanya detayları için çalışmalar bugün başladı. Bankalar kredi müracaatı amacıyla resmi internet siteleri üzerinden kredi müracaat ekranı açacak.MECLİSTEN GEÇEN BORÇ KAPATMA KREDİSİ NASIL ALINIR?

300.000 TL'ye kadar verilebilecek olan borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak isteyen şahıslar Ziraat Bankası VakıfBank ve ya Halkbank banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeleri ile eş güdümlü Kredi müracaatında bulunabilir. 300.000 TL'ye kadar Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden borç kapatma kredisi müracaatı yapacak olan şahıslar 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi seçenekleri ile düşük faiz oranlarıyla gereksinim kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatabilecek.


Bankalar ilaveten kredi müracaatı amacıyla resmi internet siteleri üzerinden kredi müracaat ekranı açacak. Banka şubelerine gidecek vakti olmayan şahıslar gereksinim kredisi müracaatı amacıyla bankanın resmi internet sitesine girerek buradan 300.000 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi müracaatında bulunabilecek. FAİZSİZ OLARAK BORÇ KAPATMA KREDİSİ 

Büyük kamu bankanları olan Vakıfbank, Halbank ve Ziraat Bankası bağlamında kredi kullanacaklar 300.000 TL'ye uygulanan düşük oranlı krediden anında yararlanabilirsiniz. Kredi almak istiyorsanız faizsiz olarak finansman sağlayan  Ziraat katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası üzerinden İslami şartlara makul olarak finansman başvurusunda bulunabilirsiniz. Size en yakın şubeye giderek paranızı almanız en güzeli olur. 

 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER