Bankalardan Emekli Olan Kişilere Özel Haber, Sadece Emekliler Hesaplarına Aktaracak

Bankalardan Emekli Olan Kişilere Özel Haber, Sadece Emekliler Hesaplarına Aktaracak
YAYIN TARİHİ: 8.09.2021 21:04:00

Bankalardan Emekli Olan Kişilere Özel Haber, Sadece Emekliler Hesaplarına Aktaracak. Son dakika olarak yayınlandı. İşte detaylar...

Emekli maaşı promosyonu son yıllarda emeklilerin en çok dikkatini çeken konular arasında yer almaktadır. Birçok bankanın başlatmış olduğu Emekli maaşını getirene promosyon kampanyaları emeklilere ekstra gelir kapıları aralamaktadır. Bu sebepten dolayı tüm emekliler promosyonlardan nasıl yararlanabileceklerini araştırmakta ve en yüksek promosyonu veren bankaları tercih etmektedirler.

Emekli maaş promosyonu ilk ne zaman başladı? Sorusu ise bu kampanyayı yeni duyan emeklilerin merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. 2017 yılının Mart ayı itibarı ile birçok banka emekli maaşlarını kendi bankalarına aktaran kullanıcılara 3 yılda bir promosyon para vermektedirler. Bu durumda emekliye ek kazanç sağlamakta olduğu için tüm emekliler banka arayışlarına geçmişlerdir. Emekli maaşı promosyon 2021 de yapılan emekli zamları ile artmıştır.

Emekli Maaşı Başka Bankaya Taşıma Kampanyaları

Emekli maaşı promosyon bankalar vermektedir. Yani Garanti, Yapı Kredi, Akbank, Finans Bank ve Şeker Bank gibi bankalar 3 yıl maaşını bankasından almaya söz veren ve sözleşme imzalayan emeklilere 3.yıl sonunda promosyon ödemesi yapmaktadır.

Emekli maaşı promosyonu emeklilere ek gelir oluşturduğu için en çok promosyonu veren banka emekliler arasında daha fazla tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra yetim ve dul maaşı alanlarda da geçerli olan promosyon 3 ay ertelemeli kredi çekme şansını da sizlere sunmaktadır. Ancak bu durumlar bazı bankalarda değişmektedir.

Şekerbank Emekli Maaş Promosyonu 2021

Şekerbank emekli maaş promosyonunu en yüksek tutan bankalar arasında yer almaktadır. 1750 TL’ye kadar varan promosyon ödemeleri ile kullanıcılarına ekstra olarak 3 ay ertelemeli kredi, ücretsiz EFT ve havale imkanları sunmaktadır.

Bunların yanı sıra şubelerinde de emekli maaşını bankalarına aktaran kullanıcılara özel birçok avantaj sunmakta olduğu bilinmektedir. Ayrıca emeklilerin yanı sıra dul ve yetim aylığı alan kullanıcılarına da aynı avantajları sunan Şekerbank maaş ödemelerinde en çok tutulan bankalar arasında yer almaktadır.

Emekli maaşı promosyonu veren Şekerbank genellikle; 0-1499 TL arasında maaş alanlara 1250 TL promosyon, 1500-2499 TL arası maaş alanlara ise 1750 TL promosyon ödemesi yapmaktadır. Emekli maaşı promosyonu almayı düşünüyorsanız promosyon almayı düşündüğünüz bankalar ile irtibata geçerek bu işlemi başlatıp 3 yıl bankalarında maaş ödemesi alma sözleşmesi imzalayarak promosyonlarını almaya başlayabilirsiniz.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER