Bankalar Limitleri Öyle Bir Yükseltti Ki! Kimse İnanamadı, 100.000 TL Üzerinde Sadece Kimlikle Onay

Bankalar Limitleri Öyle Bir Yükseltti Ki! Kimse İnanamadı, 100.000 TL Üzerinde Sadece Kimlikle Onay
YAYIN TARİHİ: 13.07.2021 15:03:00

Bankalar Limitleri Öyle Bir Yükseltti Ki! Kimse İnanamadı, 100.000 TL Üzerinde Sadece Kimlikle Onay verilecek. Başvuru şartları belli oldu. İşte detaylar ve ipotekli kredi şartları...

İpotekli kredi kampanyası ile 100.000 TL üzerinde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 100.000 TL ipotekli kredi nasıl alınır, bankalardan kredi başvurusu nasıl yapılır, bu konu hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz. İşte detaylar...

İpotekli kredi kullanmak isteyen müşteriler, bankaya bir teminat vermektedirler. 100.000 TL üzerinde krediler için bankalar genellikle kişilerden ipotek istemektedir. İpotek taşınmaz bir mülk olması durumunda bankalar daha sıcak bakmaktadır. Özellikle gayrimenkul ipoteği verdiğiniz zaman bankalar sizin kredi notunu düşük olsa bile sizlere gelir durumunuzun etmesi durumunda kredi onayı verebilecektir.

Kredi başvurusu yaptığınız zaman ipotekli kredilerde belirli ekspertiz değerine göre kredi kullanırsınız. İhtiyaç Kredisi olarak verilen bu krediler de en fazla 36 ay vade yapılıyor. Esnaf olanlara 48 ay veya 60 ay vadeli kredi seçenekleri bulunmaktadır. Şimdi sizlere 100.000 TL ipotekli kredi alabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

QNB Finansbank 100.000 TL ipotekli kredi başvurusu

QNB Finansbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar ipotek karşılığında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli ve dileyen müşterilere de ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli olarak Kredi imkanı sağlıyor. Banka şubelerinden kredi başvurusunu yapabilir, kredi sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin verdiğiniz İpoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar kredi imkanı sağlar. 500 bin tl değerinde bir ipotek verirsiniz 250 bin TL'ye kadar kredi kullanmanız mümkündür. Krediden 36 ay vade ile olacağı için bu krediyi ödeyebilecek güçlü olmamız gerekiyor.

Burgan Bank 100.000 TL ipotekli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Burgan Bank üzerinden de 100.000 TL ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yakın olan bir burganbank şubesine gittiğinizde banka müşteri temsilcisi ile birlikte kimlik gelir belgesi ve ipotek belgelerinizi vererek kredi başvurusu yapabilirsiniz. İpotekli kredilerde banka emekli ve çalışan kişilere ve ayrıca devlet memurlarına kredi imkanı sağlıyor. Alacağınız ipotekli kredilerde verdiğiniz İpoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar Burgan Bank üzerinden kredi kullanabilirsiniz. 100.000 TL kredi kullandığınızda 36 ay vade yapabilir ve 3 ay erteleme imkanından faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası 100.000 TL ipotekli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden de ipotekli kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Banka şartlarına uygun olan müşteriler hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirler. Garanti Bankası üzerinden 100.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka şartlarına uygun olmaları durumunda Kredi onayını bir gün içerisinde alabilirler.

100.000 TL ve üzerinde işlem yapacaksınız banka sizlere 36 ay vadeye kadar kredi veriyor. Ayrıca diğer banka borçlarını da kapatmak istiyorsanız bankadan borç kapatmalı ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden verilen bu krediler de ipotek verdiğiniz mülküm gayrimenkul olması gerekiyor. Ekspertiz değerinin yüzde 50 si ne kadar kredi kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve kredi başvurusu hakkında bilgiler almak istiyorsanız, size en yakın olan Garanti Bankası şubesine gidebilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER