Bankalar Kasım Ayında Tüm Emeklilere 2.500 TL Ödeme Yapıyor! Almak Oldukça Kolay! Bugün Açıklandı!

Bankalar Kasım Ayında Tüm Emeklilere 2.500 TL Ödeme Yapıyor! Almak Oldukça Kolay! Bugün Açıklandı!
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 09:51:00

​Bugün Açıklandı! Bankalar Kasım Ayında Tüm Emeklilere 2.500 TL Ödeme Yapıyor! Almak Oldukça Kolay.  Bankalar emekli vatandaşların yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Bu anlamda Kasım ayı emeklinin ayı oluyor. SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı’ndan emekli olan her vatandaşa müracaat ardından 2.500 TL ödemeler uygulanacağı duyuruldu. Haberlerim.com.tr olarak detayları araştırdık. 

Bankalar Kasım Ayında Tüm Emeklilere 2.500 TL Ödeme Yapıyor! Almak Oldukça Kolay! Bugün Açıklandı!  Peş peşe bugün açıklama yapıldı. Emeklilerin haklarına sahip dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar da müracaat yaptıklarında 2.500 TL’lik ödemeyi alabilmektedirler. Bir kereye mahsus olarak verilebilecek olan ödeme amacıyla müracaat koşulları bulunmaktadır. 2.500 TL gibi bir rakamda emeklilere ilaç gibi gelir. Parayı almak için bazı koşullar mevcut bunlardan en önemlisi banka müşterisi olmanız ve 3 yıl söz vermeniz. 

Başvuru gerçekleştirmek isteyen emekliler müracaat işlemlerini tamamladıktan 3 gün ardından 2.500 TL’lik ödeme alabileceği açıklandı. Başvuru amacıyla rastgele bir bankaya gitmeden internet üzerinden yapılacak işlemler ile rahatça müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
Biz de bu sebeple emekli vatandaşlarımız amacıyla 2.500 TL’lik ödeme müracaat koşulları ve müracaatlarını nasıl uygulanacağına dair çoğu ayrıntıyı haberimizde derledik.TEB BANK'TAN EMEKLİYE BAYA YÜKSEK PROMOSYON 


TEB Bank resmî sitesinde ortaya attığı kampanyaya göre, emekli olan vatandaşların 
maaşlarını 3 sene taahhütlü olarak TEB’ten alması şartıyla maaş civarlarına göre 2.500 TL'ye kadar para vereceğini duyurdu. Tüm emekliler TEB'in hazırlamış bulunduğu promosyon kampanyasından yararlanabilmektedirler. Sizlerde ister SSK ister Bağ-Kur dilerseniz de Emekli Sandığı’ndan emekli olmuş birer vatandaş olun TEB'e 3 sene gerçekleştireceğiniz taahhüt ile eş güdümlü 2.500 TL’ye varan promosyon ödeneği alabilmektesiniz. Başvurularda rastgele bir şubeye ya da TEB uygulamalarına lüzum kalmadan e-devlet üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

DİĞER 2 BANKANIN PROMOSYON ÖDEMESİ

Fibabankası emekli maaşına göre 500-750 TL promosyon ödemesi

Kuveyt Türk emekli maaşına 750 ile 1000 TL promosyon ödeneği


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER