Bankadan 50.000 TL Eylül ve Ekim Aylarında Düşük Faizli Kredi Verilecek

Bankadan 50.000 TL Eylül ve Ekim Aylarında Düşük Faizli Kredi Verilecek
YAYIN TARİHİ: 6.09.2021 23:24:00

Fibabanka 50.000 TL kredi veriyor. Kredi kampanyası Ekim 2021'e kadar devam edecektir. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, Fibabanka üzerinden 50.000 TL onay alabilirsiniz. Kredi kullanmak isteyen kişiler 50.000 TL kredi başvurusunu nasıl yapar? Kredi başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Fibabanka yeni yıl kredisi ile birlikte 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Şartlara uygun olan kişiler 36 ay vadeye kadar bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilirler. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizleri ne kadar onay verdiğini söyler. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Fibabanka üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. Şimdi sizlere bu bankadan kredi başvurusu nasıl yapılır, bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Fibabanka 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilir. Özellikle ihtiyaç kredilerinde düşük faizlerle kredi onayı alabiliyorsunuz. Fibabanka 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka sizin kredi notunuza göre de faiz oranı ile işlem yapıyor. Bu durumda yüksek kredi notu olan kişiler düşük faizlerle kredi kullanabilirler.
Fibabanka 50.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vadeye kadar bu işlemleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İlk taksit ödemenizde de 3 ay erteleme yapma imkanınız vardır. Fibabanka müşterilerine bu kredileri Mart ayına kadar verecektir.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız fibabanka SMS numarası olan 34 22 numarasına TC kimlik numaranızı göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra banka sizlere 5 dakika içerisinde sonucu cep telefonunuza mesajla gönderir.
Kredi sonucu onaylanan kişilerde bu kredileri en yakın banka şubesinden kullanabiliyor. Bankada bir hesabınız varsa internet bankacılığını kullanarak da kredi kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden masrafsız olarak kullanacağınız bu krediler de düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik daha önce bu bankadan kredi kullanmış kişiler daha yüksek limitlerde kredilerini internet üzerinden alabilirler.


50.000 TL'ye kadar verilen kredilerde banka 36 ay vade ile internet üzerinden de aynı şekilde kredi hizmeti sunmaktadır. Kredi başvurusu onaylanan kişiler dilerse bu bankadan kredi kartı da alabilmektedirler. Banka kredi kartı bonus özellikli olarak sizlere verilecektir. Bu kredi kartına başvuru yapacak kişilerin daha önce kart kullanmaları durumunda yüksek limitli kredi alacağını da söyleyebiliriz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER