Balon Ellerde Patladı! Almayın Demişti! İslam Memiş 2022 Ocak Ve Şubat Altın, Dolar Düşer Mi, Kaç TL

Balon Ellerde Patladı! Almayın Demişti! İslam Memiş 2022 Ocak Ve Şubat Altın, Dolar Düşer Mi, Kaç TL
YAYIN TARİHİ: 23.12.2021 18:06:00

İslam Memiş namı diyar para piyasaları ve altın uzmanı olarak vatandaşlar tarafından tanınıyor. İslam Memiş son videosu ile yine gündem olmuş durumda. Altın ve Dolar yükselecek mi, düşecek mi? 2022 yılı Ocak ve Şubat ayında kaç para olacak? Alınır mı, satılır mı? İşte cevaplar

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş son videosu ve altın ve dolar yorumu yaptı. Ocak ayında dolar ne olur, dolarda düşüş sürecek mi, dolar yeniden 10 TL mi olacak, yükselir mi, son durum ne? Dolar ve altın akılları baştan alacak şekilde geçen hafta artmıştı sonrasında ise çakılma sürecine geçti. Piyasalar altüst olurken altın ve para politikaları uzmanı olan İslam Memiş çarpıcı açıklamalarda bulundu. İslam Memiş yapmış olduğu yeni tahminlerle yine sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı. 
Bilindiği gibi altın ve dolar hızla yükselirken, İslam Memiş altın ve doların düşeceğini belirtmişti. Bu açıklamalardan sonra ise sosyal medyada topa tutulmuştu. Oldukça yüksek fiyattan altın ve dolar alanları uyaran uzman isim kimseye lafını dinletememişti. İslam Memiş "Şimdi her şey zirve yapıyor, eyvallah. Ancak şunu da unutmamak gerek; Bilmediğimiz bir anda hepsi çökecek! O zaman da yüksekten maliyet yapanlarında durumu içler acısı olacak" diyerek bu seviyeden alım yapanların acınacak hale gelecekleri bağlamında konuşmuştu. 

CANLI ANLIK DOLAR FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

CANLI ALTIN FYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İSLAM MEMİŞ DOLAR VE ALTIN YORUMLARI SON DAKİKA NEDR? DOLAR VE ALTIN YENİDEN ÇIKAR MI? DOLAR VE ALTIN DAHA DA DÜŞER Mİ?

Dolar ve altında yaşanan çöküş sonrasında sosyal medyadan açıklama yapan ünlü isim, dolar bozdurmak isteyenlere önemli uyarılarda bulundu.


İSLAM MEMİŞ SON DAKİKA 2O22 OCAK VE ŞUBAT DOLAR TAHMİNİ! DOLAR DÜŞER Mİ, ARTAR MI?

Dolar kuru bağlamında yeni açıklamalar yapan İslam Memiş; Döviz kurunda oluşan bir köpük fiyatlama sorunu yaşandığını, balonun patlamasının ardından da ciddi bir düşüş yaşandığını belirterek "10 ve 9,60 seviyesi normal bir seviye. Şu an normalin üzerinde olduğunu düşünüyorum. Dolar kurundaki ve piyasalardaki normalleşme devam ettikçe yabancı para birimlerindeki gerilemenin bir süre daha devam edeceğini düşünüyorum" dedi. Teknik yorum yapması gerekirse dolar TL kurunda 12.50 seviyesini güçlü destek seviyesi olarak kabul ettiğini ve dolar kurunun 10 seviyesinde normal olduğunu kaydetti. İslam Memiş 10 TL bandının kırılması durumunda ise 2022 yılının ilk günlerinde  Ocak ayı içerisinde dolar kurunun 9,65 TL seviyesine kadar geri çekilme yaşayabileceğini açıkladı.


NOT: Bu haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. İslam Memiş'in kendi açıklamalarıdır. 
haberlerim.com.tr olarak yatırım tavsiyesi verilmemiştir. Burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım yapılamaz. DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER