Ballı Kaymaklı Emekli, Memur, Çalışmayan Başvuru Yapana 275.000 TL Veriliyor! 4 Banka Birleşti

Ballı Kaymaklı Emekli, Memur, Çalışmayan Başvuru Yapana 275.000 TL Veriliyor! 4 Banka Birleşti
YAYIN TARİHİ: 17.12.2021 09:43:00

Son dakika açıklaması üstüne açıklama geliyor. Bu anlamda emekli olan, çalışan, çalışmayan, memur, çalışmayan vatandaşlara 4 banka voltranı oluşturdu. Bu bankalar kefilsiz, şartsız kredi vermeye başladı.

Ballı Kaymaklı Emekli, Memur, Çalışmayan Başvuru Yapana 275.000 TL Veriliyor! 4 Banka Birleşti.  Memur, emekli ve özel sektörde çalışan herkese verilmek üzere yeni bir kampanya duyuruldu. Bu kampanya ile 275.000 TL ödeme yapılacak. Geri ödeme ise 36 süresince yapılacak. Aynı zamanda ilk 3 ayda ödeme yapmayacaksınız. 275.000 TL kullanmak istiyorsanız Vakıfbank, TEB ve İNG BANK üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Bu üç büyük banka tarafından oluşturulan kampanya kredi limitlerini de oldukça zorlayacak.

İNG Bank üzerinden 275.000 TL başvuru şartları ve başvuru detayları 


İNG bankası özel bankalar arasında uygun kredi faiz oranlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Bu anlamda en fazla tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Özellikle borç kapatma kredisi almak isteyenler İNG bank şubelerine gidip başvuru yapabiliyor. Aynı zamanda ihtiyaç kredileri de oldukça ilgi alaka görüyor. Bu bağlamda son yapılan kampanya sonrasında 250.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay taksitle alabiliyorsunuz. Düşük faiz oranları için ise bankanın müşterisi olmanız oldukça önemlidir. 


TEB Bank 275.000 TL nakit veriyor


TEB Bank üzerinden de 250 bin TL'ye kadar kredi çekme imkanınız bulunuyor. Bu yüzden en yakın şubeye giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. 250 bin TL için başvuru yapacaksınız eğer kişinin çalışır durumda olması oldukça önemlidir. Bu bağlamda onay verildikten sonra ilk taksit 3 ay sonra başlıyor. Banka şubesine giderek veya internet şubesi üzerinden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. 

Vakıfbank 275.000 TL borç kapatma kredisi veriyor


Borçların tavan yaptığı şu dönemde vatandaşlar değişik formüller üzerinde durmaya devam ediyor. Borç kapatmak ve ihtiyaç kredisi kullanmak için vatandaşlar Vakıfbank'ı tercih ediyorlar. Bunda en büyük etken ise bu bankanın güvenilir ve devlet bankası olması. Vakıfbank üzerinden online veya şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanır onaylanmaz ise paranızı anında çekebilirsiniz. Vakıfbank şubelerinden ve Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden kampanya detayları hakkında ve faiz oranları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER