Babasının cinsel...Melisa Döngel evli Josa Sosa'yla tek gecelik ilişki yaşadı denmişti ağır gerçek!

Babasının cinsel...Melisa Döngel evli Josa Sosa'yla tek gecelik ilişki yaşadı denmişti ağır gerçek!
YAYIN TARİHİ: 16.11.2021 10:23:00

Bizim Hikaye dizisiyle yıldızı parlayan sonrasında Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerine yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde bir süre rol aldıktan sonra soluğu Burcu Özberk'in dizisi Aşk Mantık İntikam'da alan 22 yaşındaki güzel oyuncu Melisa Döngel ile Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Jose Sosa hakkında yasak aşk iddiası ortaya atılmıştı geçtiğimiz günlerde.

Melisa Döngel evli Josa Sosa'yla tek gecelik ilişki yaşadı denmişti ağır gerçek! Babasının cinsel...  Şu sıralar Aşk Mantık İntikam dizisindeki Çağla rolüyle tanıyoruz onu. 22 yaşındaki genç oyuncu Melisa Döngel'in bir süre önce adı, Carolina Alurralde evli olan Fenerbahçeli futbolcu Jose Sosa'yla anılmıştı. Melisa Döngel ile Jose Sosa'nın bir mekanda samimi bir şekilde eğlendiği ve mekanı birlikte terk ettikleri iddialara arasındaydı. Geçtiğimiz yaza 'babasının cinsel istismarına uğradığı için açtığı' davayla damgasını vuran ve bir hukuk savaşı veren Melisa Döngel ile Jose Sosa arasındaki bu gerçek göreni duyanı şaşkına çevirdi. İşte yasak aşk skandalının gerçekleri...

Melisa Döngel'in koyu Fenerbahçe taraftarı olduğu biliniyor. Geçtiğimiz günlerde de kafaları karıştıran bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Fenerbahçeli futbolcu Jose Sosa ile Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel, bir gece kulübünde sarmaş dolaş eğlenmiş ve geceden birlikte ayrılmışlardı. Bu arada Jose Sosa'nın, Carolina Alurralde ile evli olduğunu, adınınd daha önce de aldatma haberlerine karıştığını hatırlatmak fayda var.

Bu iddialara günlerce konuşulduktan sonra en sonunda Melisa Döngel'den yasak aşk iddialarına yanıt verdi. İddiayı kati bir diller yalanlayan, kalbinin boş olduğunu ve sadece işine odaklandığını söyleyen Melisa Döngel'in açıklamaları kimilerine pek inandırıcı gelmemişti. Bu yasak aşk iddiasının ardından Melisa Döngel ile Jose Sosa arasında gerçek herkesi şaşırttı.
Melisa Döngel 22, Jose Sosa ise 36 yaşında. İkili arasında 14 yaş fark var. Melisa Döngel Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi mezunu. İlk rolü ise 2016 yılında Arka Sokaklar'daki Nil karakteri. Aynı yıl, Hangimiz Sevmedik adlı dizide rol alan Melisa Döngel burada Sevtap karakterine hayat verdi. 2017-18 yıllarında, Elif adlı dizide Süreyya karakterini canlandıran Döngel'in asıl parlaması Bizim Hikaye dizisiyle oldu. Burada, Deniz karakterini canlandırdı. Sonrasında Aşk Ağlatır, Sen Çal Kapımı macerasının ardından Sadakatsiz'de de minik bir rol alan Döngel'in son durağı Aşk Mantık İntikam oldu.

Melisa Döngel, geçen yaza öz babasıyla yaşadığı hukuk savaşıyla damga vurmuştu. Melisa Döngel'in iddiasına göre hem kendisi hem de kardeşi babasının cinsel istismarına uğramış ve anneleri de onlara inanmamıştı. Sanat camiasından pek çok isim Melisa Döngel'in adalat savaşına da destek vermişti. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER