Babasının cinsel istismarına... Instagram yanıyor söndürün Melisa Döngel yatakta boylu boyunca!

Babasının cinsel istismarına... Instagram yanıyor söndürün Melisa Döngel yatakta boylu boyunca!
YAYIN TARİHİ: 4.11.2021 10:03:00

​Instagram yanıyor söndürün Melisa Döngel yatakta boylu boyunca! Babasının cinsel istismarına... Uzunca bir süre yan rollerde yer aldıktan sonra Bizim Hikaye dizisiyle çıkışını yapan Melisa Döngel kısa bir süre Sen Çal Kapımı'da rol aldıktan sonra şimdilerde Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakterine hayat veriyor. 3 milyon takipçili Instagram hesabında sık sık paylaşımlar yapan Melisa Döngel yine yaptı yapacağını.

Bizim Hikaye adlı diziyle hayatlarımıza giren Melisa Döngel, Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı'daki kısa macerasından sonra kapağı, Burcu Özberk'in başrolünde yer aldığı Aşk Mantık İntikam'a attı. Oyunculuğuyla değil de 3 milyonu aşkın takipçili Instagram hesabıyla dikkat çeken bir süre önce de öz babasının uyguladığı cinsel istismar davasıyla gündeme gelen Melisa Döngel, pozlarında cesur davranmaktan çekinmiyor. Rus anne Türk babanın 22 yaşındaki kızları Melisa Döngel ortalığı yakan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Bir süre önce öz babasının kendisine ve kız kardeşini uyguladığı şiddet ve cinsel istismar davasının ifşa olmasıyla magazin gündeminde kendisine yer bulmuştu Melisa Döngel. 22 yaşındaki genç oyuncunun aile içi şiddete, istismara, intihar etmeyi düşündüğü ve annesinin ona inanmadığı ortaya çıkmıştı. Babasının reddetmesine rağmen dik duruşunu bozmayan Melisa Döngel'e sanat camiasından pek çok isim destek olmuştu. Melisa Döngel buna rağmen hayatını idame ettirmeye devam ediyor. 
Instagram'da 3 milyon takipçisiyle dikkatleri üzerine çeken Melisa Döngel sosyal medya hesabından paylaştığı yatak pozuyla ortalığı yaktı geçti. Bu fotoğrafa ünlü şarkıcı Demet Akalın bile 'kalk gururum şarkımı yolluyorum size cadı kız' yorumunu yaptı. 

Oldukça cesur pozlarına bir yenisini daha ekleyen Melisa Döngel'in bu pozuna da binlerce beğeni ve yorum yağdı.

İŞTE O POZ


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER