Az Önce Son Dakika Açıklandı! Acil Para İhtiyacı İçin Hesabınıza 30.000 TL Yatıyor, 2 Banka Veriyor

Az Önce Son Dakika Açıklandı! Acil Para İhtiyacı İçin Hesabınıza 30.000 TL Yatıyor, 2 Banka Veriyor
YAYIN TARİHİ: 30.12.2021 11:11:00

Acil ihtiyaçlarınız amacıyla banka hesabınıza 30.000 TL'ye kadar nakit yatacak. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişileri oldukça mutlu edecek olan haber son dakika olarak verildi. 2 banka doğrultusundan duyuruldu.

Acil para isteyen vatandaşlar bankalar üzerinden kredi müracaatı yapılabilir ve bu krediyi istedikleri vakit kullanabilirler. Özel bankaların başlatmış bulunduğu Bu kampanyada kredi müracaatı onaylanan vatandaşlar kredi gereksinimi bulunduğu vakit bu parayı çekebilir ve daha sonra ödeme tablosu oluşturabilir. Nakit sorunu yaşam sürdüren şahıslar amacıyla kampanya yapan TEB ve İNG Bank'a müracaat yapacak olan bu banka müşterilerinin belirli Kredi politikalarına makul olması halinde 3 dakika bağlamında para alıp, almayacağını öğrenecek. 

TEB BANK 

TEB 30.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara cep telefonundan SMS bağlamında anında nakit para veriyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numarasını aratarak 4466 numarasına bu mesajı gönderin. 2 dakika içinde kredi onayı geliyor ve paralar hesaplara yatıyor. TEB üzerinden ilaveten mobil program aracılığı ile 30.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi müracaatı yapabilirsiniz. 30.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri TEB şubeleri üzerinden ve mobil programı üzerinden kullanabilir. 
İNG BANK 

Düşük faiz oranları ile 30.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacağınız amacıyla banka sizlere ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme olanağı sunacaktır. Kredi aratarak bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaramızı kusursuz ve doğru biçimde yazdıktan sonra 2205'e bu verileri kısa mesaj olarak göndermek yeterli oluyor. Bu şekilde SMS attığımızda ING Bank ihtiyaç kredisi müracaatı yapmış oluyoruz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER