Az Önce Açıklandı Un, Ayçiçek Yağı, Pirinç, Süt, Makarna, Tuvalet Kağıdına 50 TL Ve 100 TL İndirim

Az Önce Açıklandı Un, Ayçiçek Yağı, Pirinç, Süt, Makarna, Tuvalet Kağıdına 50 TL Ve 100 TL İndirim
YAYIN TARİHİ: 25.01.2022 16:07:00

Biraz önce açıklama yapıldı. Vatandaşlar mest oldu. Un, Ayçiçek Yağı, Pirinç, Süt, Makarna, Tuvalet Kağıdı için indirim müjdesi zgeldi. Bu anlamda İsteGelsin.com tarafından vatandaşlara yapılan açıklamada Un, Ayçiçek Yağı, Pirinç, Süt, Makarna, Tuvalet Kağıdı için i 50 ve 100 TL indirim uygulanacağı belirtildi.

Un, Ayçiçek Yağı, Pirinç, Süt, Makarna, Tuvalet Kağıdı alacak olan vatandaşlara açıklama yapıldı. İsteGelsin.com’dan tarafından verislen bilgiler ışığında vatandaşlara çeşitli kampanyalar yapılmaya her gün devam ediliyor. İsteGelsin’den bir ürün aldığınız zaman istediğiniz saat ve günde gelmesini sağlayabilirsiniz.  İstegelsin.com tarafından yapılan açıklama da 350 TL’ye 50 TL ve 550 TL 100 TL indirim uygulanacağı bildirildi. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


 

UN, AYÇİÇEK YAĞI, PİRİNÇ, SÜT, MAKARNA, TUVALET KAĞIDINA 50 TL VE 100 TL İNDİRİM... KAMPANYA DETAYLARI 


Kampanyalar 365 gün süresince geçerlidir.

Kampanyadan dilediğin kadar faydalanabilirsin.

350 TL’ye 50 TL indirim kampanyasından faydalanmak amacıyla kupon kodu bölümüne ”FIRSAT50” kupon kodunu yazman ve sonrasında KUPON KODU butonuna tıklaman yeterli.

550 TL’ye 100 TL indirim kampanyasından faydalanmak amacıyla ise kupon kodu alanına ”FIRSAT100” kupon kodunu girmen ve KUPON KODU butonuna tıklaman yeterli.


Kampanyalar ilk alış veriş indirimi, banka ve başka iş birliği kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanyalardan faydalanmak amacıyla üstünde Dev Fırsat yazan ürün/ürünler hariç 350 TL ya da 550 TL’lik sepet tutarına ulaşman gereklidir.

istegelsin kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını gizli tutar.

İSTEGELSİN NEDİR?


Ülkemizde mağazası olmayan tek sanal e-ticaret marketidir. 2 sene evvel sektöre süratli bir giriş yapan İstegelsin çevrimiçi mağazası, 7 bin tür ürün ile 81 ilde dağıtım gerçekleştirmektedir.

 İstanbul ve Kocaeli ile başlattıkları dağıtımı Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa olarak genişleten İstegelsin şu an da ise bütün illerde dağıtım ağını gerçekleştirmektedir. 
 

 İSTEGELSİN NASIL SİPARİŞ VERİLİR?


İstegelsin uygulamasından sipariş vermeniz çok kolaydır. Uygulamaya üye olduktan sonra gereksiniminiz olan ürünleri sepete ekle yaparak alış verişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme tekniği yalnızca çevrimiçi ödemedir. Alışveriş poşeti her 80 TL’lik alış verişte bir poşet olarak hesaplanmaktadır. Eğer poşet yerine bez çanta olmasını dilerseniz de her 100 TL’lik alış veriş amacıyla bir bez çanta ücreti alınmaktadır.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR