Az Önce Açıklandı! 5724'e Şimdi SMS Atın! Vakıfbank Tarafından 15.000 TL Üzerinde Ödeme Yapılacak!

Az Önce Açıklandı! 5724'e Şimdi SMS Atın! Vakıfbank Tarafından 15.000 TL Üzerinde Ödeme Yapılacak!
YAYIN TARİHİ: 26.01.2022 10:03:00

Vakıfbank, banka hesabı olan vatandaşlara 15 bin TL ve üstünde ödeme gerçekleştireceğini açıkladı. Vakıfbank, 15.000 TL ve üstünde ödeme alabilmek isteyen vatandaşlar anında müracaat yapabilecek ve paralarını hesaplarında görecek. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olan vatandaşlar, sigortalı çalışanlar, devlet memurları Vakıfbank tarafından verilen bu krediden faydalanacaktır. Aynı zamanda esnaflarda bu ödemeden yararlanabilecek.

Kamu Bankaları arasında önemli bir yere sahip olan Vakıfbank bu anlamda müşterisi olan vatandaşlara 15.000 TL ve üzerinde anında onalı kredi veriyor. İhtiyaç kredisi bağlamında Vakıfbank üzerinden yapılan duyurusu sonrasında, kişilere verilecek 15.000 TL için herkesi harekete geçirdi.  Emekli olan vatandaşlar sigortalı olarak çalışıyor olması halinde ayriyetten prim günleri de hesaplanarak, hem gelir belgesi, hemde emekli maaşı hesaplandıktan sonra maaşlarının 15 katına kadar bu banka üstünden kredi kullanabilecek. 


 

VAKIFBANK 15.000 TL KREDİ BAŞVURUSU 


Kredi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız size en yakın, banka şubesine giderek bu banka üzerinden 15.000 TL nakit kredi kampanyasına katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Banka 3 dakika içinde sizlere netice verecek ve onaylanan krediyi kendi hesabınıza yatıracaksınız. Vakıfbank bağlamında 15.000 TL ihtiyaç kredisi almak isterseniz, en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradan gereksinim kredisi müracaat formunu doldurarak da Vakıfbank üzerinden 15.000 TL nakit kredi kullanabilirsiniz. 

VAKIFBANK SMS İLE KREDİ ALMA 


Vakıfbanki başka bankalar gibi en basit şekilde kredi müracaatı yapmanız bağlamında yardımcı olmaktadır. En basit kredi müracaatı seçilen sms ile kredi tek bir sms ile anında müracaatta bulunabileceksiniz. Aynı vakitte tasarrufu yapacaksınız. Vakıfbank sms kredi anında Kredi boşluk TC Kimlik Numaranız 5724’e göndererek basitçe müracaat yapabilirsiniz. Başvuruyu yaptıktan sonra sizi 24 saat içerisinde bilgilendirme yapacaktır. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR