Az Evvel Açıklama Geldi! 31 Ocağa Kadar Başvuru Yapan Maaş Alan Herkese 2.000 Lira Veriliyor

Az Evvel Açıklama Geldi! 31 Ocağa Kadar Başvuru Yapan Maaş Alan Herkese 2.000 Lira Veriliyor
YAYIN TARİHİ: 8.01.2022 09:20:00

Garanti Bankası emeklileri resmen bayram ettirecek bir kampanya ile geldi. Garanti Bankası bağlamında emekli vatandaşlar amacıyla bomba duyuru yapıldı. Yapılan duyuru sonunda vatandaşlara 2.000 liraya kadar nakit verileceği ifade edildi. Garanti Bankası amacıyla oluşturulan açıklamada emekliler hedefiyle özel hazırlanan promosyon kampanyası paylaşıldı. Emekli maaşını Garanti Bankasına taşıyan vatandaşlara ön koşulsuz 2000 TL nakit promosyon verileceği belirtildi. Konu ile ilgili olarak 1 Kasım 2021 tarihinde başlayan kampanya 31 Ocak 2022 tarihinde sona erecek.

Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Az evvel gelen haber ise vatandaşları mest etti. Maaş alan herkese 31 Ocağa kadar 2.000 TL ödemesi yapılacak. Bu kampanyanın bütün detayları haberimizde yer alıyor. 


 

GARANTİ BANKASI PROMOSYON ÖDEMESİ DETAYLARI 

*Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli olacaktır. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır.

Garanti BBVA, 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı alanlara 1.300 TL, 1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 1.650 TL, 2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 2.000 TL nakit promosyon ödemesi yapacak. 1.000’e yakın Garanti BBVA şubesinden ve 5.200’ ü aşkın Garanti BBVA ATM’sinden emekli maaşınızı kolayca çekebilmeniz için, sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğramanız yeter.

Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyecektir.
Taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir nedenle SGK tarafından gelir/aylık ödememin kesilmesi veya herhangi bir sebeple gelir/aylığının farklı kuruma taşınması  durumunda; veya müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istemesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek olup, Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın kalan taahhüt süresi dikkate alınarak kıstelyevm usulü ile ödenen promosyon tutarı iade edilecektir.
 


GARANTİ BANKASI EMEKLİYE 10.000 TL KREDİ VERİYOR 


SGK emeklilerine özel kredi fırsatı! Emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz destek, oto ve mortgage kredilerinden yararlanabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR