‘Ayrılacağım’ dedi orada kaldı Bir Zamanlar Çukurova elinde tutamadı! Önüne dünyaları serdiler!

‘Ayrılacağım’ dedi orada kaldı Bir Zamanlar Çukurova elinde tutamadı! Önüne dünyaları serdiler!
YAYIN TARİHİ: 27.12.2021 19:36:00

2018 yılından bu yana atv ekranlarında, Perşembe akşamlarına damgasını vuran Bir Zamanlar Çukurova geçen sezon ortalarından bu yana kan kaybı yaşamaya devam ediyor. Vahide Perçin, Esra Dermancıoğlu, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Kerem Alışık ayrılıklarını İbrahim Çelikkol’la takviye etmeye çalışsalar da reytinglerin elinden kayıp gitmesine engel olamadı Çukurova. Bu doğrultuda bir oyuncu daha ayrılmak istediğini yapıma iletti. Yapım şirketi yalvarsa da yakarsa da bir türlü ikna edemedi. Dizinin Saniye’si Selin Yeninci kesin olarak ayrılıyor.

Geçen sene ve bu senenin başlarında pek çok ayrılık yaşadı Bir Zamanlar Çukurova. Vahide Perçin ile başlayan ayrılık akımı Esra Dermancıoğlu, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Hande Soral, Nazan Kesal, Kerem Alışık ile devam etti. Uğur Güneş’in diziden ayrılık nedeni Hilal Altınbilek ile bir dönem aşk yaşayıp ayrılması olarak gösterilen, Kerem Alışık için de aynı iddia ortaya atılmıştı. Ancak hepsi gitti sonunda Hilal Altınbilek kaldı. Ardından bu sezon için yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol kadroya dahil oldu. Ancak yokuş aşağı giden reytingleri durdurmaya yetmedi bu durum. Her geçen hafta seyircisini kaybeden Bir Zamanlar Çukurova şu sıralar ne yapsa ne etse olmuyor. Geçtiğimiz günlerde Selin Genç’in ayrılacağı iddia edilmişti. Nitekim bu iddia doğru çıkmıştı. Şimdi iddiaların odağında Selin Yeninci var.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Saniye’si olarak şöhrete kavuşan Selin Yeninci, Bir Zamanlar Çukurova kadrosundan ayrılmak istediğini yapım şirketine iletti. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yapım önüne dünyaları serdi sermesine ama Selin Yeninci, Nuh dedi peygamber demedi. Ayrılığı kafasına koyan Selin Yeninci, diziye ölerek veda edecek. Dizide Gaffur, hem eşinin hem de kardeşinin ölüm acısını tadacak. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR