Ayan beyan ortada istediği şey oldu! Survivor Aleyna Kalaycıoğlu bedeli ödedi sütyensiz klip çekti!

Ayan beyan ortada istediği şey oldu! Survivor Aleyna Kalaycıoğlu bedeli ödedi sütyensiz klip çekti!
YAYIN TARİHİ: 9.11.2021 10:12:00

​Survivor Aleyna Kalaycıoğlu bedeli ödedi sütyensiz klip çekti! Ayan beyan ortada istediği şey oldu... Survivor 2021’de adından en çok söz ettiren isimlerin başında Aleyna Kalaycıoğlu geliyordu. Los Angeles’ta uçak mühendisliği okuyan Aleyna Kalaycıoğlu’nun hayatı Survivor’a katılmasıyla bambaşka bir hal aldı. Yarışmanın birleşme partisinde bir Karadeniz şarkısı seslendiren Aleyna Kalaycıoğlu’nun, yarışmadan sonraki ilk işi şarkıcılık kariyeri için kolları sıvamak oldu. Bu doğrultuda ünlü şarkıcı Berkay’la el sıkıştı ve ilk şarkısı için yola koyuldu.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021’de seslendirdiği şarkılar sayesinde tüm Türkiye’ye sesini duyuran Aleyna Kalaycıoğlu şarkıcılığa savundu. Berkay desteğiyle ‘Bedelini Ödedim’ adında bir şarkı yapan Aleyna Kalaycıoğlu, 19 Kasım’da çıkacak şarkısının klibi için kameralar karşısına sütyensiz geçinde olanlar oldu. Tüm vücut hatları belli olan Aleyna Kalaycıoğlu’nun bu cesareti ağızları açık bıraktı. İşte sosyal medyayı sallayan o görüntüler… 

Survivor’dan sonra görüntüsüne de el atan Aleyna Kalaycıoğlu burun estetiği de oldu. Her ne kadar büyük bir operasyon geçirmese de burnundaki ufak dokunuş bile Aleyna Kalaycıoğlu’nu bambaşka birine dönüştürdü. Her zaman engelli kardeşi Cansu Kalaycıoğlu için uğraştığını dile getiren Aleyna Kalaycıoğlu’nun ilk şarkısının çıkmasına sayılı günler kaldı.
 
ALEYNA ARTIK DAHA RAHAT
Aleyna Kalaycıoğlu’nun 19 Kasım’da çıkacak yeni şarkısının adı ‘Bedelini Ödedim’ Hatta bu şarkısının klibi için çoktan kameralar karşısına geçti bile. Klibinin kamera arkasından minik bir video paylaşan Aleyna Kalaycıoğlu’nun bu paylaşımı kısa sürede olay yarattı. Klibi için kameralar karşısına sütyensiz geçmeyi tercih eden Aleyna’nın paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

 
Takipçileri Aleyna Kalaycıoğlu’nun videosunu beğeni ve yorum bombardımanına tuttu. Pek çok kişi Aleyna Kalaycıoğlu’na bol bol başarılar diledi. Aleyna Kalaycıoğlu’nun paylaşımına ‘Çok güzelsin’, ‘öldürücü darbeyi şu an aldım’, ‘çabuk itfaiye çağırın arkadaşlar durumum’ çok ciddi gibi yorumlar yapıldı.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER