Ayaklar Yerden Kesilecek! Peynir Ekmek Gibi Alınacak! 48 Ay Vadeyle Faizsiz Olarak Otomobil Alın

Ayaklar Yerden Kesilecek! Peynir Ekmek Gibi Alınacak! 48 Ay Vadeyle Faizsiz Olarak Otomobil Alın
YAYIN TARİHİ: 18.01.2022 12:29:00

TCMB faiz indirimlerine rağmen bankaların ticari, konut, ihtiyaç ve taşıt kredilerinde faiz oranları yükselmeye devam ediyor. Son verilere göre taşıt kredileri yıllık yüzde 34 oranına yükselmiş durumda. Otomobil fiyatlarının da yükselmesinin ardından araç satın almak isteyen vatandaşlar artan fiyat ve kredi maliyetleri nedeniyle bu hayallerinden vaz geçtirler. Yaşanan bu kriz sonrasında ise otomobil satışlarının geçen yıla oranla ciddi bir düşüş yaşadığı ifade ediliyor. Bankaların taşıt kredilerinin yanı sıra konutta %33, ticari kredilerde ise %46’ya varan yıllık faiz oranları dikkat çekiyor.

ING Bank 8 yaşa kadar 2. el araçlarda geçerli olmak üzere 3 – 6 ay vade için %0,99, 9 – 48 ay vade için %1,44’ten başlayan cazip faiz oranları ile kredi sunmaya devam ediyor. Kefil şartının da ikinci el araç kredisi için aranmadığı kampanya ile ek faiz indiriminden yararlanmak isteyen vatandaşların ING Bank aracılığıyla kaskolarını yaptırmaları yeterlidir. Öte yandan sıfır km araçlar için %2,24 faiz oranları uygulanmaktadır. ING müşterilerine özel ek faiz indirimi seçenekleri sıfır km araç kredileri için sunulmaya devam ediyor. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Halkbank Taşıt Kredisi 


Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Halkbank, 0 KM araçlar için %1,63’ten başlayan faiz oranları ile taşıt kredisi fırsatı sunmaktadır. 48 aya kadar vade seçeneklerinin yer aldığı kredi kapsamında uygun geri ödeme seçenekleri de sunulur. Ayrıca Halkbank Taşıt Kredisi ile ilk taksit ödemelerinizi 2 ay erteleme avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Halkbank’ın 2. El Taşıt Kredisi kapsamında belirlediği örnek ödeme tablosuna göre aylık faiz oranı ise %1,65 olarak belirlenmiştir. 


Fibabanka Taşıt Kredisi 


Fibabanka Taşıt Kredisi ile 48 ay vade ve 0 km araçlar için %2,06’dan başlayan faiz oranları ile kredi sağlamaktadır. 2. el araçlarda ise aylık %2,01’den başlayan faiz oranları ile ödeme planı oluşturulmaktadır.

Bankaların tüketici kredisi faiz oranlarının yükselmeye devam ettiği dönemde en uygun kredileri kullanarak araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar için zaman daralıyor. Uygun faizli kredilerle ÖTV düzenlemesi sonrası düşen araç fiyatlarından yararlanabilir ve hayalinizdeki araca kavuşabilirsiniz. 

Vakıfbank Taşıt Kredisi 


Vakıfbank 0 km ve 2. el taşıt satın alımları için en uygun kredi fırsatlarını bir süre daha sunmaya devam edecek. Uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile kredi talep edecek vatandaşlara hayallerindeki araca kavuşması için Vakıfbank tarafından uygun krediler tahsis ediliyor. 48 ay vade seçeneği, 3 ay erteleme imkanı ve %1,59’dann başlayan aylık faiz oranları ile en uygun taşıt kredisini 0 km veya 2. el araç satın alımlarında Vakıfbank üzerinden kullanabilirsiniz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR