Atv’de kan kaybı devam Halit Özgür Sarı neden... Kardeşlerim Kadir ‘bu dram fazla’ dedi ayrıldı !

Atv’de kan kaybı devam Halit Özgür Sarı neden... Kardeşlerim Kadir ‘bu dram fazla’ dedi ayrıldı !
YAYIN TARİHİ: 21.11.2021 11:41:00

​Kardeşlerim Kadir ‘bu dram fazla’ dedi ayrıldı ! Atv’de kan kaybı devam Halit Özgür Sarı neden... Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran gibi isimleri bulunduran Kardeşlerim, geçen sezonun ortasında başlamıştı. O gün bugündür reytinglerin zirvesinden inmeyen Kardeşlerim’de neler oluyor?

Atv ekranlarında yayınlandığı günden bu yana fırtınalara estiren Kardeşlerim dizisinde akıllar zarar bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin ana karakterlerinden Kadir Eren’i canlandıran Halit Özgür Sarı’nın ayrılacağı iddia edilmişti kısa bir süre önce. Artık bu iddiaya kesin gözüyle bakılırken Halit Özgür Sarı Kardeşlerim’den neden ayrıldı sorusu da merak konusu. Öte yandan bir süre önce Eşkıya Dünyaya Hükümar Olmaz’ın yayından kaldırılmasının üzerine bu hamle de gelince seyirci tarafından ‘atv’de neler oluyor?’ soruları daha daha sesli sorulmaya başlandı. 

Anne ve babalarını kaybeden Eren kardeşlerin hikayesinin anlatıldığı Kardeşlerim, her cumartesi yeni bölümüyle izleyenler buluşuyor. Kadir, Ömer, Asiye, Emel kardeşlerin en büyüğü olan Kadir Eren, kardeşlerini kollamakla yükümlü kendince. Genç oyuncu Halit Özgür Sarı da rolünün hakkından başarıyla kalkıyor. Ancak Halit Özgür Sarı’nın diziden ayrılacağı iddiaları izleyici kahretti. Neler oluyor?


20 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde Kadir, Akif’in babasının katili olduğunu öğrenir ve hesap sormaya giderken motosikletle kaza yapar. İşte Halit Özgür Sarı’nın bu kazayla birlikte diziden ayrıldı. Peki Halit Özgür Sarı diziye neden veda ediyor? Şimdi herkesin merak ettiği konu bu.


Halit Özgür’ün diziden neden ayrıldığına dair net bir bilgi olmasa da sadece hikayesinin bitmesi nedeniyle bu yola gidildiği düşünülüyor. Kardeşlerim dizisinin hayranları Kadir’in diziden ayrılması konusunda  çok üzgün. Halit Özgür Sarı’nın Instagram fotoğraflarının altın ‘Ölümü gör diziden ayrılma’, ‘Sensiz Kardeşlerim olmaz’ gibi yorumlar yapılıyor.

Öte yandan daha önce Diriliş: Ertuğrul, Şampiyon gibi dizilerde rol aldıktan sonra Kardeşlerim kadrosuna dahil olan Halit Özgür Sarı yeni projesi için kolları sıvadı. Ancak oyuncunun yeni proje teklifleri aldığı ve yakında sürpriz bir rolle yeniden ekranlara dönebileceği konuşuluyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER