ATV yeni dizisine geçiş yapacak! EDHO'da ümitler tamamen tükendi bağlar tamamen koptu!

ATV yeni dizisine geçiş yapacak! EDHO'da ümitler tamamen tükendi bağlar tamamen koptu!
YAYIN TARİHİ: 16.11.2021 10:11:00

İlk bölümü 26 Ekim'de sevenleriyle buluşması beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da çıkan kriz hala çözülmedi. atv yeni dizisi Destan'ın yayın gününü salı yapınca ipler artık tamamen koptu. Yapım şirketinin ve atv'nin adım atmaması üzerine reyting rekorları kıran bir dizinin daha sona geldi. EDHO yerine Destan salı günü rakipleriyle yarışacak.

ATV yeni dizisine geçiş yapacak! EDHO'da ümitler tamamen tükendi bağlar tamamen koptu!  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bir ümit de olsa başlaması bekleniyordu. atv'nin yaptığı son açıklama artık ümitleri tamamen bitirdi. EDHO yerine Destan izleyicisiyle buluşacak. 

DESTAN BAŞLIYOR

Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığını yaptığı Destan dizisi 23 Kasım Salı günü atv'de başlayacak.

FİNAL KARARI

3 haftadır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ekranlarda olması bekleniyordu. Ancak tüm beklentiler son buldu. Bugün dizinin yayınlanmaması final iddialarını doğru çıkardı.

EKİBE VEDA MESAJI


atv'den ses çıkmaması ve irtibat kurulamaması üzerine bugün 200. bölümde kadroya katılan yeni oyunculara "Dizi bitti, artık serbestsiniz" denildi. 

ONUR TAN VE OKTAY KAYNARCA VEDA ETMİŞTİ

Dizinin başrol oyuncu geçen hafta pazar günü Moğol İmparatoru Cengiz Han'ın bir sözüyle Instagram hesabından veda mesajı yayınlamış ve dizinin final haberini duyurmuştu.

Dizinin 7 yıldır yönetmenliğini yapan Onur Tan da yayınladığı veda mesajında ekibe teşekkür etmişti.

ŞİMDİ NE OLACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başka bir kanalda yayınlanması şu anda söz konusu değil. Henüz bir açıklama da yok.

Önümüzdeki günlerde neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER