Arka Sokaklar'da vedalar artık yol olacak! 16 yıllık geçmişinde böylesi görülmedi!

Arka Sokaklar'da vedalar artık yol olacak! 16 yıllık geçmişinde böylesi görülmedi!
YAYIN TARİHİ: 4.11.2021 10:04:00

​Cuma akşamları soluksuz izlenen Arka Sokaklar’da yaşanan vedalar seyircileri şok etmeye yetti. Kadrosunda 16 yıl boyunca efsane isimleri barındıran Arka Sokaklar yeni bir ayrılık gelişmesiyle sarsıldı. Geçen sezon Onur Bay, Yüsra Geyik’in vedasını atlatamayan izleyiciler aynı hafta üst üste gelen ayrılık gelişmeleri neticesinde ne yapacağını şaşırdı. Özellikle Merve Oflaz’ın ardından Ali Akdemir’in sözleşme yenilememesi kadronun dağılacağı konusunda endişe yarattı. Rıza Baba’yı oynayan Zafer Ergin’in vedası da sık sık gündeme geldi.

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan Arka Sokaklar’da peş peşe vedalar yaşandı. 2006 yılında ekranlara merhaba diyen diziye Onur Bay, Yüsra Geyik, Merve Oflaz’dan sonra Ali Akdoğan’ı oynayan Alp Korkmaz da veda etti. Ayrıca Gaye Gürsel’in sözleşmesini yenilediği bilgisi geldi.

ŞOK AYRILIK

16 yıldır reyting rekorları kıran Arka Sokaklar’da hüzünlendiren bir veda gelişmesi yaşandı. Ali karakterinin sevilen ismi Alp Korkmaz diziden ayrıldı.

HÜSNÜ ÇOBAN DA MI GİDİYOR?

Arka Sokaklar’ın en efsane ismi olan Hüsnü Çoban’ı oynayan Özgür Ozgan’ın Aşk Taktikleri’nde oynayacağı, Arka Sokaklar’a veda edeceği iddia ediliyor.
MERVE OFLAZ VEDA ETTİ

Merve Oflaz bu sezon sözleşmesini yenilemeyen isimler arasında. Güzel oyuncunun başka projeleri değerlendirmeye aldığı gelen bilgiler arasında.

YÜSRA GEYİK VE ONUR BAY’LA ÇOBAN AİLESİ DAĞILDI

Yüsra Geyik ve Onur Bay’ın ardı sıra veda etmesi Çoban ailesinin dağılmasına neden oldu. Bir de üstüne Özgür Ozan da veda ederse Çoban ailesinden kimse kalmayacak.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER