Arda Turan’ın eşi Aslıhan tuvalet kağıdına asgari ücreti saydı geçti! Tek kerameti siyah olması!

Arda Turan’ın eşi Aslıhan tuvalet kağıdına asgari ücreti saydı geçti! Tek kerameti siyah olması!
YAYIN TARİHİ: 24.12.2021 20:36:00

Sosyetik bir aileye mensup olan Aslıhan Doğan’ı Türkiye’nin tanıması Arda Turan sayesinde oldu. Galatasaray forması giyen Arda Turan, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve zevcesi Emine Erdoğan’ın şahitliğinde evlenmişlerdi. Sonrasında sosyal medya fenomenine dönüşen Aslıhan Doğan şimdide siyah tuvalet kağıdıyla gündemde.  Peki bu siyah tuvalet kağıdı ne kadar? Nerede satılıyor?

Her şey sosyal medya fenomeni Ala Tokel’in başının altından çıktı. Ala Tokel ve bazı sosyal medya fenomenleri Aslıhan Doğan’ın evine ziyarete gitti. Aslıhan Doğan Turan’ın evinde siyah tuvalet kağıdını gören Ala Tokel hemen telefona sarıldı ve Instagram’ının hikaye bölümünden paylaştı. Ardından konu magazin gündemine düştü. ​Peki bu siyah tuvalet kağıdı ne kadar? Nerede satılıyor? Aslıhan Doğan Turan’ın siyaha olan düşkünlüğü zaten biliniyor. Daha önce de siyah tonlarını evinde tercih ettiğini söyleyen Aslıhan Doğan Turan siyah tuvalet kağıdı hakkında açıklamalarda bulundu. Yurt dışından getirttiğini söyleyen Aslıhan Doğan Turan bu tuvalet kağıdını sadece misafirlere sunduğunu söyledi.

Aslıhan Doğan Turan ve Arda Turan’ın evindeki tuvalet kağıdı  günün en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Turanların evindeki bu tuvalet kağıdı Türkiye’de satılmıyor. Turanlar bu tuvalet kağıdını yurt dışından getiriyor. Turan çiftinin misafirlerinin kullanımına sunduğu siyah tuvalet kağıdının 6 tanesinin fiyatı ise 400 TL’ye tekabül ediyor.,,

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER