Arctic Monkeys İstanbul Konser Bileti Passolig Satın Alma Linki- 2022 Arctic Monkeys Bilet Fiyatları

Arctic Monkeys İstanbul Konser Bileti Passolig Satın Alma Linki- 2022 Arctic Monkeys Bilet Fiyatları
YAYIN TARİHİ: 24.11.2021 13:17:00

Arctic Monkeys İstanbul Konser Bileti Passolig Satın Alma Linki- 2022 Arctic Monkeys Bilet Fiyatları Dünyanın tanınmış müzik gruplarından birisi olan Arctic Monkeys ile ilgili arama motorlarında sorgulama yapılıyor. Türkiye'ye geleceği belirtiler ünlü grubun İstanbul'da 9-10 Ağustos'ta konser vereceği açıklandı. Bu faaliyete bilet alabilmek isteyenler Arctic Monkeys bilet fiyatları ile ilgili sorgulama yapıyor. Peki; Arctic Monkeys biletleri satışa çıktı mı?

Arctic Monkeys İstanbul Konser Bileti Passolig Satın Alma Linki- 2022 Arctic Monkeys Bilet Fiyatları... Arctic Monkeys İstanbul konser biletleri satışa çıktı mı? Dünyaca ünlü grubun Türk hayranlarını sevindirecek haber geldi. Grubun yeni albümüyle eş vakitli turne açıklamasında, İstanbul adresini görenler sevince boğuldu. Peki; merakla beklenilen Arctic Monkeys bilet fiyatları ne kadar? Arctic Monkeys biletleri satışa çıktı mı?
En son 2013 senesinde Türkiye'de konser veren grubun hayranları, haberi alır almaz detayları incelemeye başladı.

Alex Turner, Jamie Cook, Matt Helders ve Nick O’Malley’den meydana gelen takım 2006 senesinde Whatever People Say I'am, That's What I'm Not, 2007 senesinde Favourite Worst Nightmare, 2009 senesinde Humbug, 2011 senesinde Suck It And See ve 2013 senesinde ' * ' albümleriyle dünyaya ismini duyurdu.

Arctic Monkeys Bilet Fiyatları


Ön Satış 1. Dönem - Ayakta / Early Bird 1 - Standing Fiyat: 418,00 ₺

Ön Satış 2. Dönem - Ayakta / Early Bird 2 - Standing Fiyat: 616,00 ₺

Uzak Görüş - Oturmalı / Long Distance - Seated Fiyat: 363,00 ₺


Kısıtlı Görüş - Oturmalı / Limited View - Seated Fiyat: 275,00 ₺
 

ARCTIC MONKEYS BİLET FİYATLARI KAÇ TL?


Arctic Monkeys grubu konser biletleri ise Passolig üzerinden satılacak. Bilet fiyatları şimdilik belli olmadı. Fiyatlar belli olduğunda haberimizden öğrenebilirsiniz.

ARCTIC MONKEYS BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI MI?


Zorlu PSM'nin resmi Twitter hesabından da duyurulan konserin ardından, biletlerin 24 Kasım'da satışa sunulacağı duyuruldu.

ARCTIC MONKEYS KİMDİR?


Grup, 2006 senesinde Whatever People Say I Am, That's What I'm Not, 2007 senesinde Favourite Worst Nightmare, 2009 senesinde Humbug, 2011'de Suck It and See. 2013'te ise AM isimli albümlerini hazırlamışlardır. Son olarak ise 2018'de Tranquility Base Hotel & Casino albümünü hazırlamışlardır.
 

ARCTIC MONKEYS KONSERİ NE ZAMAN?

Arctic Monkeys (Kutup Maymunları) konseri, 9 ve 10 Ağustos 2022 tarihlerinde İstanbul Zorlu PSM'de gerçekleştirecek.

ARCTIC MONKEYS ÜYELERİ KİMLER?


Alex Turner

Jamie Cook

Matt Helders

Nick O'Malley

ARCTIC MONKEYS BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER