Araya Hayri girdi boşanacaklardı şimdi de Camdaki Kız! Alişan ve Buse Varol’a Cihangir Ceyhan ifşası

Araya Hayri girdi boşanacaklardı şimdi de Camdaki Kız! Alişan ve Buse Varol’a Cihangir Ceyhan ifşası
YAYIN TARİHİ: 12.11.2021 09:50:00

​Alişan ve Buse Varol’a Cihangir Ceyhan ifşası! Araya Hayri girdi boşanacaklardı şimdi de Camdaki Kız... Alişan, Türkiye’nin müzmin yalnızlarından biriydi. Yıllarca pek çok isimle aşk yaşasa da bir türlü aradığı mutluluğu bulamamış, çocuk sahibi olamamıştı. Ta ki Çağla Şıkel’le birlikte başrolünde yer aldığı Dostlar Mahallesi dizisine kadar…

Gün geçmiyor ki Alişan ile oyuncu eşi Buse Varol hakkında bir haber çıkmasın. Tektaş çifti bir süre önce Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın erken ölümüyle kahrolmuştu. Hala daha acısını biraz da olsa dindirebildikleri söylenemez. Selçuk Tektaş’ın vefatın sonra bu kez de boşanma haberleri ayyuka çıktı. Kazanın kaynamasının nedeni ise Buse Varol’un uçaktan fotoğraf paylaşmasıydı. Sonrasında hem Alişan hem de Buse Varol kınayarak yalanladı haberleri. Haklarında tek bir doğru haber çıkmayan Alişan ve Buse Varol cephesinden bu kez de ‘Camdaki Kız’ haberi geldi. İşte detaylar…

Tam da Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la nişan attıkları dönem, Alişan’ın kendisine yeni bir sevgili yaptığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu isim kimdir diye herkes merak ederken kim olduğu çok geçmeden ortaya çıktı. Alişan gönlünü, çok kısa ömürlü bir dizi olan Dostlar Mahallesi dizisindeki rol arkadaşı, güzel oyuncu Buse Varol’a kaptırmıştı. Buse Varol, Alişan’ın hayatındaki dönüm noktası desek yalan olmaz.


Aşk haberlerinden sadece aylar sonra çift evlilik yolunda ilk adımı attıklarını duyurdu ve kısa sürede evlendiler. Mutluluklarını diyecek yoktu ki, mutlulukları çocuk haberiyle katmerlendi. 2018 yılında hayatlarını birleştiren çift ilk çocukları Burak Tektaş’ı 2019 yılında, ikinci çocuklarını da 2021 yılında kucaklarına aldılar. Tam mutluluktan havalarda uçarken o kare haber geldi.

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 41 yaşında koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Sadece Alişan ve ailesini değil tüm Türkiye’yi üzen bu erken ölüm sonrasında, ailenin acısını biraz olsun kabuk bağlarken bu kez de Alişan ve Buse Varol hakkında sayfa sayfa boşanma haberleri çıkmaya başladı. Ama haberlerin çıkmasından saatler sonrasın çift haberleri net bir diller yalanlayıp, mutluluk pozları paylaştılar. Haklarında yalan yanlış haberlerin çıkmasına alışkın olduğumu çiftimiz bu kez de ‘Camdaki Kız’ haberleriyle gündemde.


Evlendikten sonra bir süre ekranlardan elini eteğini çeken Buse Varol, Camdaki Kız’la ekranlara geri döneceği ve Cihangir Ceyhan’ın canlandırdığı Hayri karakterinin eşi Türkan’a hayat vereceği iddia edildi. Bu haber de yalan çıktı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Buse Varol Camdaki Kız’la dönmeyecek ekranlara. Pastel Film’in Fox TV için hazırladığı dizi için görüşen Buse Varol, proje gerçekleşirse Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’la birlikte rol alacak.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER