Araç Alacaklara Vakıfbank'tan Müjde Geldi! 60 Ay Vadeli Kredi Kampanyasını Duyurdu! Bu Kredi Kaçmaz!

Araç Alacaklara Vakıfbank'tan Müjde Geldi! 60 Ay Vadeli Kredi Kampanyasını Duyurdu! Bu Kredi Kaçmaz!
YAYIN TARİHİ: 16.06.2021 21:23:00

Vakıfbank kredi kampanyası koşulları nelerdir? Bu kredinin ödemeleri nasıl olacak? Kredi faiz oranları nedir?

Araç almayı planlayan vatandaş için Vakıfbank tarafından duyurulan bu kredi vatandaşı sevindirmeye yetti. Bu krediyi özellikle 3 ay ödemesiz dönem ve 60 ay vade ile alarak hayalinizdeki araca böylekikle kavuşmuş olabilirsiniz.

Vakıfbank bu kredisi ile sıfır ve ikinci el araç hayalinize kavuşmanıza sebep olurken, yüzlece kişini bu sayede yüzünü güldürecek. Vakıfbank tarafından duyurusu yapılan bu kredi ile uygun ödeme seçenekleri ile istediğiniz aracın sizin olmasına sebep olacaktır. Özellikle korona virüs sürecinde vatandaş bankaların kampanyalarını yakından takip ediyor. 

VAKIFBANK'TAN MÜJDELİ HABER GELDİ!

Araç almayı düşünen vatandaşın gözü kulağı gelecek uygun faizli kredi kampanyalarında. Bu kapsamda müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Bankalar tarafından uygun faizle kredi fırsatları duyuruları internet sitesi üzerinden duyuruluyor.

Ev kadar araba almayı düşünenler de bankaların kredi oranlarını yakından takip ediyor ve araştırıyor. Özellikle korona virüs pandemi sürecinde yaşanan zorlu ve sıkıntılı süreçle beraber Vakıfbank vatandaşlar için müjdeli haberler vermeye devam ediyor. 

VAKIFBANK DUYURDU! 0 KM TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ?

Krediyi 
60 aya varan vade seçenekleri ile alabilir ve hayalinizdeki araç cazip faiz oranlarıyla kapınızda.

Vakıfbank 0 Km araç Kredinizi,

Aylık eşit taksitli, ödemelerle kullanabilirsiniz.


Krediyi 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, olarak kullanabilirsiniz.

Krediyi 3 ayda bir taksitli olarak kullanabilirsiniz.

Son taksit balon ödemeli olarak kullanabilirsiniz.

Değişken taksitli olarak geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kampanya Koşulları Nelerdir?

Vakıfbank krediyi Nihai fatura değeri 120.000 TL'yi aşan otomobiller için kullanabilir ve bedelin 120.000 TL'ye kadar olan kısmında da %70, kadar kredi kullandırılabilir. Yada 120.000 TL'nin üstünde olan kısım için %50'sine kadar kredi kullandırılabilmektedir.

Vakıfbank Nihai fatura değeri 120.000 TL (dahil) olmak üzere ve altında olan taşıtlar için kredi vadesi 60 ayı geçmemektedir. 120.001-300.000 TL (dahil) arasında olan taşıtlarda kredi vadesi 48 ayı geçmemektedir. 300.001-750.000 TL (dahil) arasında olan taşıtlarda kredi vadesi 36 ayı geçmemektedir. 750.000 TL üzerinde olan taşıtlarda ise kredinin vadesi 24 ayı geçememektedir. Kredide Hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır.

Vakıfbank gerekli gördüğü durumlarda kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

VakıfBank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakklarına sahip olmaktadır.

VakıfBank kredi için kampanya süresini ve kampanya süresince; kredi tahsis ücretini ve faiz oranını değiştirme hakkına sahip olmaktadır.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER