Annelere Çocukların Okulu için 2 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak

Annelere Çocukların Okulu için 2 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak
YAYIN TARİHİ: 11.09.2021 12:40:00

Annelere Çocukların Okulu için 2 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. Son dakika destek haberi geldi. İşte detaylar...

Annelere çocukların okulu için 2 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. son dakika olarak yayınlanan ve annelere verilecek olan bu para 2000 TL olarak banka hesaplarına yatırılıyor. 2.000 TL'ye kadar almış olduğunuz bu ödemeleri kendi hesabınız üzerinden artı para olarak alacaksınız. Ev hanımı olan ve daha önce banka çalışması olan kişilere verilecek olan bu ödemelerde acil paraya ihtiyacı olan kişilerin özellikle son zamanlardaki okul ihtiyaçları için kullanabilecekleri 2000 TL ödemeler başladı.

Akbank'tan annelere 2000 TL ödeme

Akbank üzerinden annelere 2.000 TL'ye kadar ödeme yapılacak. Akbank üzerinden 2.000 TL'ye kadar ödeme alacak olan kişiler Akbank direkt uygulaması aracılığı ile bu ödemeleri hızlı bir şekilde alabilir. Akbank 2000 TL ödeme artı para olarak verileceği için başvuru yapacak olan kişilerin en az 1200 ve üzerinde bir kredi notunun olması gerekiyor. Akbank üzerinden yapılan bu kampanyaya başvuru yapmak isteyen kişiler kendi hesapları üzerinden almış oldukları internet bankacılığı şifresi ile birlikte hemen onay alabilir ve 2000 TL'yi hesaplarına atabilir.

Denizbank'ta hesabı olanlara 2000 TL ödeme


denizbank'ta hesabı olan müşterileri de 2000 tl ye kadar ödeme yapılıyor. Denizbank mobil uygulaması üzerinden kurtaran hesap adı altında kendi hesabını üzerinden almış olacağımız 2000 TL artı para ödemelerinde başvuru yaptıktan 5 dakika sonra hemen hesabınıza yansıyacaktır. Denizbank ev hanımı olan ve okula giden annelerin 2.000 TL'ye kadar bu parayı vermektedir. 


İş Bankası hesabı olanlar da 2000 TL ödeme alacak

İş Bankası üzerinde hesabı olan annelerde 2.000 TL'ye kadar ödeme alabilecekler. İş Bankası hesabınız üzerinden yapacağınız bu başvuruda İşCep uygulamasını kullanıyorsanız hemen başvurunuzu yapabilir onaylanan tutar kadar artı para limiti hesabınıza aktarabilirsiniz. İş Bankası üzerinden verilecek bu ödemeler kredi notuna ve banka kredi siciline göre onaylanmaktadır. 

Vakıfbank hesabı olanlar da 2000 TL ödeme

Vakıfbank üzerinden hesabı olan kişilerde 2.000 TL'ye kadar artı para başvurusunda bulunabiliyor. 2000 TL başvuruda bulunduktan hemen sonra sizlere onay verilecek ve Vakıfbank hesabınız üzerinden artı para olarak size bu ödeme yapılacaktır. Vakıfbank ayrıca 2000 TL artı para haricinde kredi kartı ve kredi işlemlerinde mobil uygulama üzerinden yapmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER