Anında Ev Hanımlarına 25.000 TL! Koşulsuz Ve Şartsız Olarak Paranı Al! PTT, Her İsteyene Verdi

Anında Ev Hanımlarına 25.000 TL! Koşulsuz Ve Şartsız Olarak Paranı Al! PTT, Her İsteyene Verdi
YAYIN TARİHİ: 29.01.2022 11:58:00

​Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) ev hanımlarına müjdeyi duyurdu. Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları amacıyla harekete geçildi. Üstelik gelir belgesi koşulu da aranmıyor. İşte haberin detayları...

PTT, ev hanımlarının da imdadına koşmuş durumda. Ev hanımlarını, çalışmayanları mest edecek bir haber paylaşıldı. Pandemi sürecinde ev ekonomisine ufak da olsa bir katkı sunmak isteyen ev hanımlarına 25.000 TL ödeme yapılacak. Üstelik gelir belgesi şartı da aranmıyor. Aktifbank ile anlaşma yapan PTT ev hanımlarına 25.000 TL nakit ödeyecek. Başvuru yapmak isteyen ev hanımlarının ödemeyi alması hedefiyle hemen başvuru yapması gerekmektedir.
EV HANIMLARINA 25.000 TL VERİLECEK


Koronavirüs pandemisi sürecinde özellikle kapanma döneminde bazı meslek grupları işlerinden uzak kaldı. Haliyle bu durumda evden yapılan işlerde artış yaşandı. Bu süreçte ev hanımları da evi geçindirmek adına çeşitli işlere atıldı.

PTT ile Aktifbank arasında yapılan anlaşmanın detayları duyuruldu. Ev hanımlarına 25.000 TL ödeme sağlanacak.
Ancak bu kredi ödemesini almanız için size aşağıda anlatacağımız adımları birer birer takip etmeniz gerekiyor. İşte o adımlar;

Telefonunuzun mesaj bölümünü açarak numara alanına 3050 yazın.

Ardından mesaj alanına geçerek TC Kimlik Numaranızı yazıp mesaj gönderme işlemini tamamlayın. 

PTT ONAY MESAJI


PTT tarafından yapılan başvurunuz onaylanırsa telefonunuza bir onay mesajı gelecektir. SMS ile başvuru yapmak istemiyorsanız PTT'nin internet sitesinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi faiz oranlarının son durumunu ise internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR