Anında ATM'ye Gidip Hemen 42.000 TL'ye Kadar Çekebilirsiniz! Acil Nakit İhtiyacı Olanlar...

Anında ATM'ye Gidip Hemen 42.000 TL'ye Kadar Çekebilirsiniz! Acil Nakit İhtiyacı Olanlar...
YAYIN TARİHİ: 5.11.2021 10:24:00

​Cep telefonu bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil uygulamalar üzerinden bu müracaatları yapabilirsiniz. Bu krediler paraya ihtiyaç kredisi biçiminde sunulmakta olup ticari emel dışında kalan gereklilikler karşılamaktadır. Faiz oranlarının değişmesi ile birlikte 42.000 TL'ye kadar kredi yardımı sunuluyor 36 ay vadeyle ödeme yapabilirsiniz.

İsterseniz ATM'ye gidip anında 42.000 TL'ye kadar para alabilirsiniz! Acil nakit para ihtiyacı olanlar. Şubeye gidecek müddeti olmayanlar. Salgın sürecinin ilk düzeyinde düşürülen faiz oranları şu zamanlarda artmaya başladı. 

Acil nakit gereksinimi yaşam sürdüren kişilerin gereksinim kredisi kullanma konusu ile ilgili ilk seçimleri kamu bankaları oluyor.  İş Bank ve Denizbank gereklilik kredisi kampanyası ile müşterilere finansman desteği veriliyor. İş Bankası ve Denizbank bu kredileri için aylık faiz oranlarının faiz seviyesi kaçtır? 

18 yaş ve üzeri, aylık derli toplu gelire sahip olduğunu belge ile ispatlayan herkes gereksinim kredisi müracaatında bulunabilir. Başvurular, müşteri memnuniyeti gereği çoğu kanaldan yapılabilmektedir. İsterseniz banka şubesinden bizzat yapabileceğiniz gibi internet şubesinden, telefon şubesinden ya da ATM' den, ihtiyaç kredisi amacıyla müracaat yapabilirsiniz.

Anında Kredi Nasıl Alınır?

Şubeye gitmeden kredi çekmek bundan sonra çok kolay! İşCep, İnternet Şubesi ya da Bankamatiklerden hemen kredi müracaatında bulunabilirsiniz. Kredi müracaatınızın
onaylanması durumunda, çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası'ndaki vadesiz hesabınıza hemen aktarılır.

Anında Kredi müracaatı amacıyla;

İşCep > Krediler > Anında Kredi Başvuru
İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi

Bankamatik > Daha Fazlası > Anında Kredi ve Anında Ek Hesap adımlarını takip edebilirsiniz.Anında Kredi Başvurusu amacıyla Gerekenler

Anında Kredi müracaatınız İşCep, İnternet Şubesi ya da Bankamatiklerden 7/24 istediğiniz vakit süratle ve güvenle yapabilir, başvuruların onaylanması durumunda şubeye gitmenize lüzum kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Kredi müracaatınız, lüzum duyulması durumunda kredi müracaatı yapar iken seçeceğiniz hesabınızın bağlı bulunduğu İş Bankası Şubesi'ne çeşitli değerlendirilmek üzere aktarılabilir.


Denizbank süratli kredi faiz oranları

Tüm ihtiyaçlarınız amacıyla KREDİM yazın, T.C. kimlik numaranızı 3280'e gönderin. Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize gelsin! Başvurun onaylansın kredini evraksız İnternet Bankacılığı(Yeni sekmede aç)'ndan hemen* ya da nüfus cüzdanınla en yakın DenizBank Şubesi'nden kullan!

Cebimde Kredi'nin Özellikleri

42.000 TL'ye kadar

36 aya varan vadeler

Evrak yok, kefil yok!

Cebimde Kredi Başvurunuzu Yaparken

Cep telefonunuzdan KREDİM aratarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280'e göndermeniz yeterlidir.

Cep telefonunuza müracaat sonucunuz 5 dakika amacıyla gönderilir.

Başvurunuz pozitif olması durumunda kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilir.

Bundan sonra tek yapmanız lüzumen size en yakın DenizBank Şubesine(Yeni sekmede aç) nüfus cüzdanınız ile eş güdümlü başvurmanız.

Banka, onaylanan kredinin tüketimi amacıyla son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER