Anında 20 Bin TL Hesabınızda! Ziraat Bankası'ndan Önemli Kampanya! Başvuru Yapın Anında Alın!

Anında 20 Bin TL Hesabınızda! Ziraat Bankası'ndan Önemli Kampanya! Başvuru Yapın Anında Alın!
YAYIN TARİHİ: 6.07.2021 15:15:00

“Maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan emeklilerimiz Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit gereksinimlerini avantajlı koşullar ile karşılıyor, Dijital Kredi ürünü ile şubeye gitmeden kredi kullanabiliyor.”

Ziraat Bankası önemli duyuruda bulundu. Bankadan maaşlarını çeken emekli vatandaşlar aracılığı ile bildirimde bulundu. Ziraat Bankası tarafından hazırlanan bildirimde, “Maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan emeklilerimiz Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile konut ve nakit gereksinimlerini avantajlı koşullar ile karşılıyor, Dijital Kredi ürünü ile şubeye gitmeden kredi kullanabiliyor.” açıklamalası yapıldı. Banka tarafından sunulan bu kredi ile ilgili olarak detaylı bilgi almak sorularına cevap bulmak isteyenler banka şubelerini ziyaret edebilirler. Ziraat Bankası tarafından bu kredi ürünü için başvurunuzu 7/24 yapabilme kolaylığı sağlanmıştır. 

ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ KREDİSİ ÖDEME PLANI!ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ ÖDEME PLANI!ZİRAAT BANKASI KREDİ KAMPANYASININ DETAYLARI AÇIKLANDI!

 

Ziraat Bankası tarafından devreye alınan bu kredide yıllık Maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanarak açıklanmıştır. Kredide 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisinde 39,67-TL olurken, konut kredisinde ise 108,19.-TL olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankası bu kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar; BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan kişiler yararlanabileceklerdir.


ŞUBEYE GİTMEDEN HEMEN 20 BİN TL!

Ziraat Bankası tarafından bankadan maaş çeken müşterileri aracılığı ile bu dijital kredi kampanyasını duyurdu. Konu ile ilgili olarak yazılı açıklamada bulunan Ziraat Bankası emekli müşterilerinin konut ve nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullar ile karşılayacağı açıklamasında bulundu. Ayrıca şubeye gitmenin de şart olmadığı yazılı açıklamada belirtilerek, başvuru yapan kişilerin hesabına hemen 20.000 TL kredi yatırılabileceği açıklanmıştır. 

ZİRAAT BANKASI DİJİTAL KREDİ!

Ziraat bankası tarafından sunulmakta olan dijital kredi faiz oranları, diğer uyguladığı banka müşterilerine göre daha düşük olmaktadır. Bu kredide geri ödemede ise vadesi ise aynı olmaktadır. Kredi faiz oranları da maaşını Ziraat Bankasından alan çalışan ve emeklilere uygulanan kredi faiz oranı üzerinden dijital kredi verilmektedir. Genel olarak bütün vadeler için uygulanan dijital kredinin faiz oranları aynı olmaktadır. Tek bir oran üzerinden bütün vadeler için uygulanmış olan dijital kredinin faiz oranları ise bu ay için şu şekilde yer almaktadır.

DİJİTAL KREDİYE BAŞVURU YAPMAK İÇİN!

Ziraat bankasına dijital kredi başvurusunda bulunmak için 7/24 istediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Ziraat Bankası dijital krediniz krediniz onay aldığında da anında mevduat hesabınızda başvuruda bulunduğunuz bu kredinizi görebilir hemende çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafından sağlanan dijital kredide başvurular sadece İnternet yada mobil uygulama üzerinden yapılmaktadır. Bu durumdan dolayı başvuruda bulunmayı düşünen kişilerin İnternet bankacılığı şifrelerine sahip olmaları gerekmektedir. DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER