Anında 125 Bin TL Alabilirsiniz! Acil Nakit İhtiyacı Olanların Bütçelerine Uygun Ödemeli Kampanya!

Anında 125 Bin TL Alabilirsiniz! Acil Nakit İhtiyacı Olanların Bütçelerine Uygun Ödemeli Kampanya!
YAYIN TARİHİ: 8.06.2021 20:53:00

Hızlı kredi nedir? Hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır? Kredi ödemeleri nasıl yapılır? SMS ile başvurular nasıl yapılır?

2021 Haziran ayının gelmesi ile beraber acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için detaylar açıklamalar gelmeye devam ediyor. Bu durumda Vakıfbank'tan uygun taksitlerle acil nakit ihtiyacınızı karşılayacağınız haberler gelmeye devam ediyor.

Vakıfbank tarafından paylaşılan duyuruda başvurularında cevp telefonları aracılığı ile yapılabileceği duyurunda bulundu. 5724'e SMS göndererek kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabileceksiniz...

VAKIFBANK KREDİYE SMS İLE BAŞVURU YAPMAK İÇİN!

Bu krediye Vakıfbank şubelerine gitmeye gerek kalmadan, aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazarak 5724'e SMS gönderebilirsiniz.

2021 VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Vakıfbank, tüm ihtiyaçlarınız için yanınızda olmaya devam ederken 36 aya varan vade imkanı ile, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile sunulurken bu kredi kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekli vatandaş için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri'nde sunulmaktadır.Ayrıca bu krediyi cep telefonunuz aracılığıyla da İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvurunuzu yapabilirsiniz.

2021 VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİNİ ÖRNEKLEMEK GEREKİRSE!
 
KREDİ
LİMİTLERİ
VADE
ARALIĞI
FAİZ
ORANI
KREDİ
TAHSİS
3.000- 125.000 TL03-36 Ay%1.51%0.5+BSMW


FARKLI ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE KOLAY ÖDEME İMKANI!

Vakıfbank kredinizi, 
Aylık eşit taksitli,


​Vakıfbank kredinizi, Artan taksitli

​Vakıfbank kredinizi, Azalan taksitli

Vakıfbank kredinizi, 3 ayda bir eşit taksitli,

Vakıfbank kredinizi, Son taksit balon ödemeli,

Vakıfbank kredinizi, Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

​Vakıfbank kredinizi, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, ödemelerle gerçekleştirebilirsiniz...

PEKİ HIZLI KREDİ NEDİR?

Hızlı kredi merak edilirken, kısaca açıklamak gerekirse, SMS ya da online olarak kredi başvurusu yapmaktır. Yani bu tarz kredilerden yarralanmak isteyenler, hızlı kredi seçeneğine başvuru yapmak isteyen kişiler kısa mesaj ya da ilgili bankanın internet sayfası üzerinden kredi talep etmesi demektir.

Hızlı kredi "Online kredi" olarak da bilinen kredi çeşidi olmaktadır. Bu krediler televizyon reklamlarda da görüldüğü gibi gösterilen, Kredi yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazıp falanca numaraya göndererek başvurulan bir kredi sistemidir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR