Anadolu Bank'tan Düşük Faizli Kış Kredisi Kampanyası! Hemen 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Çekin

Anadolu Bank'tan Düşük Faizli Kış Kredisi Kampanyası! Hemen 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Çekin
YAYIN TARİHİ: 8.02.2022 16:35:00

Para gereksinimlerinde problem yaşayanlar ihtiyaç kredisi imkanlarını araştırıyorlar. İhtiyaç kredisi kullanarak gereksinimlerini karşılamak isteyenler makul maliyetleri kredi kampanyalarını öğrenmek istiyorlar. Bu arayışta olan ve ihtiyaç kredisi kullanırken biraz olsun düşük faizle nakit desteği alabilmek isteyenlere Anadolu Bank'tan olabildiğince güzel bir haber geldi. Anadolu Bank bir açıklama yaparak kış kredisi kampanyasını adeta duyurdu. Anadolu Bank kış kredisi kampanyası nedir, nakit desteğinin mali koşulları nelerdir?

AnadoluBank yeni bir kredi kampanyasınıu başlattığını duyurdu. Buna göre AnadoluBank müşterilerine kış kredisi kampanyası bağlamında nakit para isteyenlere ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Bu ihtiyaç kredisinin normal ihtiyaç kredisinden farkı ise makul faiz olanağı ile basit ödeme imkanları oldu. Bu olanağı değerlendiren müşteriler gereksinim duydukları nakit desteğine basit bir şekilde AnadoluBank üzerinden erişebilecekler. Böylelikler yaşanan nakit sorunu da makul bir şekilde aşılabilecek. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deAnadoluBank tarafından kış ayları için ihtiyaç kredisi kampanyası ile ısıtmayı kafasına koyan AnadoluBank doğrultusundan döneme sokulan yeni kredi kampanyasının aylık faiz seviyesi merak ediliyor. Bankanın yaptığı bilgilendirmeye göre AnadoluBank müşterileri aylık yüzde 2,79'dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Hem de bir faiz bilgilendirmesi yapan AnadoluBank, kış kredisi bağlamında müşterilere sunulacak olan aylık faiz seviyesinin belirlenmesinde müşterinin kredi skoruna ve ödeme performansına göre karar verileceğini duyurdu
AnadoluBank doğrultusundan oluşturulan bildirime göre müşteriler kış kredisi alıp ihtiyaç kredisi çektiklerinde aylık yüzde 2,79'dan başlayan faizlerle karşılaşıyorlar. AnadoluBank'ın misal maliyet tablosuna göre 36 ay vadeli 10 Bin TL kredi tüketiminde müşterilerin aylık taksitleri 482 TL oluyor.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR