Ameliyat Masasına Yatmak Zorunda Kalan Ajda Pekkan: Ajitasyonu Sevmem, Gayet İyiyim…

Ameliyat Masasına Yatmak Zorunda Kalan Ajda Pekkan: Ajitasyonu Sevmem, Gayet İyiyim…
YAYIN TARİHİ: 6.04.2021 10:13:00
ABONE OL
  
Haberlerim Google News Takip Et

Türk müziğinin efsane isimlerinden Ajda Pekkan, dizlerinde meydana gelen kireçlemeden dolayı ameliyat oldu. Biraz istirahat ettikten sonra müzik çalışmalarına devam edeceğini belirten Süperstar, “Ajitasyonu sevmem, gayet iyiyim” dedi.

Güzelliği ve enerjisiyle yıllara meydan okuyan 75 yaşındaki Süperstar Ajda Pekkan’a nazar değdi. Pekkan, şu sıralar sağlık sorunuyla boğuşuyor. 
Ünlü yıldız dizlerindeki kireçlenme sebebiyle artık ağrıya dayanamayınca bıçak altına yatmak zorunda kaldı. Ameliyatla dizlerindeki soruna müdahale edilen Süperstar'a sonrasında doktoru yatak istirahati vererek ayağa kalkmasını yasakladı.
SAĞLIK DURUMU İYİ

Yaklaşık bir hafta önce operasyon geçiren Süperstar, durumunun iyi olduğunu söyledi. Ameliyat süreciyle ilgili açıklama yapan Pekkan, “Sağ bacağımdan yaklaşık 6 yıl önce Amerika’da operasyon geçirmiştim. Bu süreçte sol bacağıma aşırı yüklendiğim için sıkıntı yaşadım. Bir hafta önce menisküs ameliyatı oldum. Gayet iyiyim ve bir hafta daha istirahat edip, albüm çalışmalarıma devam edeceğim” ifadelerine yer verdi.
AJİTASYON YAPMASINLAR, GAYET İYİYİM

Ameliyatın ardından kardeşi Semiramis Pekkan’ın evinde birkaç gün dinlendikten sonra kendi evine geçtiğini söyleyen Ajda Pekkan, “Klip var, albüm çalışmalarım var. Bu problemin bitmesi gerekiyordu bitti. Kurtuldum yaşasın! Sporuma, sahne çalışmalarıma hemen başlayacağım. 14 Mayıs’ta Bodrum Günay’da sahne alacağım. Gayet iyiyim, sağlıklıyım. Bana dramatik bakmasınlar, ajitasyon yapmasınlar, zaten sevmem.” dedi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER