Aleyna’nın Aşkı Bu Kez Yaşlı Değil Keko! Tilki’nin Yeni Sevgilisi Bakın Kim! ‘Bu Ne Kel Alaka’

Aleyna’nın Aşkı Bu Kez Yaşlı Değil Keko! Tilki’nin Yeni Sevgilisi Bakın Kim! ‘Bu Ne Kel Alaka’
YAYIN TARİHİ: 5.01.2022 17:18:00

Son dönemin çok konuşulan isimlerinden biri olan Aleyna Tilki, namının hakkını vermeye devam ediyor. Son olarak Haldun Demirhisar ile yakalanan Aleyna Tilki yine bir aşk bombasıyla karşımızda. Emrah Karaduman’la yaşadığı aşktan sonra pek çok kişiyle anılan Aleyna Tilki bu kez paylaşımlar kafaları da karıştırınca olanlar oldu. Peki Aleyna Tilki’nin yeni sevgilisi kim? İşte detaylar…

Acun Ilıcalı gözbebeği Yetenek Sizsiniz ile ilk olarak karşımıza çıkan  Aleyna Tilki, o gün bugündür gündemden düşmüyor. Yarışmada güzel sesiyle hafızalara kazınan Aleyna Tilki’nin yolu sonrasında Emrah Karaduman ile kesişti. Cevapsız Çınlama şarkısıyla büyük bir patlama yaratan Aleyna Tilki sonrasında attığı her adımlar olay yaratan bir popstara dönüştü. Şimdilerde birbirinden cesur paylaşımları, ilginç açıklamalarıyla dikkat çeken Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde bomba gibi bir skandala imzasını atmıştı. Bir dönem adı Serenay  Sarıkaya ile anılan Haldun Demirhisar’la bir mekan çıkışı görüntülenen Aleyna Tilki arkadaş olduklarını söylemişti. Benzeri açıklama Haldun Demirhisar’dan da gelmişti.

Herkes Aleyna Tilki ile Haldun Demirhisar’ı sevgili zannederken, Aleyna durdu durdu bombayı patlattı. Aleyna Tilki ile ünlü rapçi Uzi’nin 15 gündür gözlerden uzak aşk yaşadığı iddia edildi. Bu iddiaların ardından hem Uzi’den hem de Aleyna Tilki’den birlikte paylaşım geldi. Şimdilerde ikilinin aşk yaşadığına kesin gözüyle bakılıyor.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER