Aleyna Tilki’nin Babası Yaşındaki Sevgilisi Dibe Battıkça Battı! Aleyna Aşkının Nedeni...

Aleyna Tilki’nin Babası Yaşındaki Sevgilisi Dibe Battıkça Battı! Aleyna Aşkının Nedeni...
YAYIN TARİHİ: 25.12.2021 13:20:00

Yaz aylarında Göcek’teki ücra yazlığında Serenay Sarıkaya ile baş başa tatil yapan, o dönem Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddia edilen ancak hiç açıklama yapmayan Haldun Demirhisar bu kez karşımıza kızı yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki ile çıkmıştı. Tilki ile Demirhisar bir yemek çıkışı görüntülenmiş hatta araca binince perdeleri kapatmıştı. Aşk iddialarından günler sonra Haldun Demirhisar’dan açıklama geldi. Demirhisar’ın açıklamalarınaysa kimse bir anlam veremedi. 

2021 yazında ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. İlk olarak Bennu Gerede ile tanıdığımız Haldun Demirhisar’ın sarışın aşkının bu sefer ki durağı Serenay Sarıkaya’ydı. Aşk iddialarını reddeden Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar’ın Göcek’te ücra bir çiftlik evindeki görüntüleri sızdı. Ancak her iki taraf da sadece arkadaş olduklarını dile getirdi. Serenay Sarıkaya ile yakalanmasından ayrılar sonra Haldun Demirhisar bu kez de Aleyna Tilki ile yakalandı. Aleyna Tilki ve Haldun Demirhisar Etiler’de bir mekanda yemek yediler. Mekan çıkışında ise gazetecilere yakalandılar. Haldun Demirhisar çıkışta genç şarkıcıya aracına kadar eşlik edip, Tilki araca bindikten sonra da kameralara zafer işareti yapmayı ihmal etmedi.  

Ve bu yakalanmanın günler sonrasında Haldun Demirhisar ilk kez Aleyna Tilki ile ilgili konuştu. Aşk iddialarını reddeden ve ‘her yan yana geleni sevgili yapmayın’ diyen Haldun Demirhisar sözlerine şu şekilde devam etti: Yani sanat için gençlerle çocuğumla 5 yıldır arkadaş olan, benim de arkadaşım Aleyna ile birçok sanat projesi, onun kariyeri gibi birçok konu konuşuyoruz. Bizim böyle sevgili olduğumuza dair haberler yapıldığı zaman Türkiye'nin sanat çıtası aşağıya çekiliyor. Türkiye'nin sanat çıtasını hep beraber yukarıya çıkaralım."


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR