Aleyna Tilki ‘makine’! Babası Yaşındaki Sevgilinin Üzerinden 1 Hafta Geçmeden İşte Aleyna’nın Aşkı

Aleyna Tilki ‘makine’! Babası Yaşındaki Sevgilinin Üzerinden 1 Hafta Geçmeden İşte Aleyna’nın Aşkı
YAYIN TARİHİ: 5.01.2022 13:55:00

Katıldığı Yetenek Sizsiniz programından sonra hayatı değişen Aleyna Tilki, şimdilerde Türkiye’nin genç yıldızlarından biri. Magazin skandalları, açıklamaları, paylaşımlarıyla neredeyse her gün magazin basınında kendisine yer buluyor. Bir süre önce babası yaşındaki Haldun Demirhisar ile yakalanan Aleyna Tilki şimdi de kendi yaşıtlarından birini buldu. Aleyna Tilki ve yeni sevgilisi bu sosyal medya paylaşımıyla da aşklarını ilan etti. 

Attığı her adım, söylediği her söz bir olay… Acun Ilıcalı’nın göz bebeklerinden biri olan Yetenek Sizsiniz programına katıldıktan sonra güzel sesiyle dikkat çeken Aleyna Tilki’nin hayatının dönüm noktası Emrah Karaduman ile olan iş birliği oldu. Her ne kadar reddetseler de bu süre zarfında aşk yaşadıkları iddia ediliyordu ikilinin. Sonrasında da iş birlikleri bitti ve Aleyna Tilki kendi gemisinin kaptanı oldu. Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları çok konuşulan Aleyna Tilki, bir süre önce de yaptığı Justin Bieber açıklamasıyla olay olmuştu. Bir otelde Justin Bieber’ın kendisine yürüdüğünü söyleyen Tilki ondan önce de babası yaşındaki Haldun Demirhisar ile bir mekan çıkışı yakalanmıştı. İkili aşk yok arkadaşız demişti.

Tüm yaşananlardan sonra Aleyna Tilki’den flaş bir hamle geldi. Aleyna Tilki’nin bir sosyal medya paylaşımı aşkın ilanı olarak yorumlandı. İddialara göre Aleyna Tilki ünlü rapçi Uzi ile aşk yaşıyor. Çiftin ilişkileri başlayalı 2 hafta olduğu ve gözden uzak tuttukları belirtiliyor. İddiaların ardından Aleyna Tilki ve Uzi’den gelen fotoğrafsa aşka kesin gözüyle bakılmasına neden oldu.

İşte Aleyna Tilki ve Uzi’nin sosyal medyayı sallayan o paylaşımı


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER