Alayı Bankalardan Satılık, Hepsi 40 Bin TL Altı! Vakıfbank, Halkbank Ziraat Bankası Satılık Tarla...

Alayı Bankalardan Satılık, Hepsi 40 Bin TL Altı! Vakıfbank, Halkbank Ziraat Bankası Satılık Tarla...
YAYIN TARİHİ: 28.12.2021 12:18:00

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank şu dönemde atağa kalkmış durumda. Vatandaşlar tarafından apartman dairesi, müstakil ev, tarla ilanları oldukça ilgi görüyor.

Bankalardan satılık gayrimenkul ilanları düşük fiyatları ile ilgi görürken kamu bankaları atağa geçti. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank satılık apartman dairesi, müstakil ev, tarla ilanları! Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası gayrimenkul fiyatlarının balon yaptığı şu dönemde oldukça önemli bir kampanya yapıyor. Kamu bankalarının konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara özel hazırladıkları kredi paketleri ile yüksek tutardaki krediler düşük faiz seviyesi ve uzun vade imkânıyla basitçe geri ödeniyor. Bu bankalar kredi faiz seviyesi yüzde 1,20 civarında tutarken özel bankalarda bu rakam değişiklik gösteriyor.

ZİRAAT BANKASI, HALKBANK, VAKIFBANK 300 BİN LİRA KONUT KREDİSİ!


Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ev satın alabilmek isteyen vatandaşlara düşük faizli konut kredisi sağlıyor. Bu bankalar, 300.000 TL tutarındaki krediler amacıyla yüzde 1,20 seviyesinde faiz uyguluyor. 

300.000 TL kredinin aylık taksidi 4.730,41 TL olarak belirlenmiştir. 3 bankanın aylık taksit ödemeleri, faiz seviyesi ve vade zamanı aynı olsa da toplam geri ödemeleri değişiklık gösteriyor. Mesela Ziraat Bankası'ndan alınan kredinin toplam geri ödemesi 570.140,44 TL olurken Vakıfbank'ın 570.249,20 TL, Halkbank'ın ise 570.463,96 TL oluyor. Aradaki ücret farkı, banka tahsis ücretlerinin değişik olduğundan kaynaklanıyor.Ziraat Bankası'ndan 300.000 TL konut kredisi çekebilmek amacıyla direkt olarak banka şubelerine başvurmak gerekiyor. Halkbank ve Vakıfbank'tan konut kredisi kullanmak amacıyla size en yakın banka şubesine müracaat edebilir ya da internet üzerinden anlar amacıyla da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: ARSA, TARLA, MÜSTAKİL BAHÇELİ EV, TAŞ EV, APARTMAN DAİRESİ İLANLARI...


VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: ARSA, TARLA, MÜSTAKİL BAHÇELİ EV, TAŞ EV, APARTMAN DAİRESİ İLANLARI...HALKBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: ARSA, TARLA, MÜSTAKİL BAHÇELİ EV, TAŞ EV, APARTMAN DAİRESİ İLANLARI... 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER