Akşam Üzeri Emekliye Bomba Gibi Açıklama Geldi! 7.250 TL Tutarında Ödeme Yapılacak…

Akşam Üzeri Emekliye Bomba Gibi Açıklama Geldi! 7.250 TL Tutarında Ödeme Yapılacak…
YAYIN TARİHİ: 17.02.2022 18:52:00

Akşam üzeri gelen müjde gibi açıklama emekli olanları adeta mest edecek. 7250 TL miktarında olan ödemeler hesaplara yatmaya başladı.

Acil gereksinim hisseden emekli vatandaş, gereksinimlerini karşılamak amacıyla 7.250 TL tutarında nakit avans limitlerini bankalara gitmeden alabilecek. Özel bankalar bu ödeme için kolları sıvamış durumda. Emekli maaşlarını kendi bankasından alan müşterilere 7.250 TL tutarında ödeme var. Nakit paraya gereksinim duyan kişiler, bu ödemeden faydalanmak istiyorlarsa bankanın internet bankacılığını kullanarak faydalanabilir. Emekli vatandaşlar daha evvel bankalardan kredi kullanmış ise kredi notunun yüksek mümkün halinde bu ödemeden faydalanabilecek. Alınacak nakit avans tutarları 1 sene boyunca eşit taksitler ile ödenebilecek.

 

TEB, İNG VE AKBANK 


SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler maaşlarını özel bankalar olan, TEB, İNG ve Akbank bağlamında almaları sonrasında emeklilere nakit imkânı sunuyor. Her üç banka da 7.250 TL tutarındaki ödemeyi emekli kişilerin hizmetine sunuyor. Bu ödemeden faydalanmak isteyen vatandaşlar, müracaat yaptıklarında kredileri istedikleri vakit kullanabilecek. Emekli maaşı bu üç bankanın birinden alınıyor ise internet bankacılığı parolası ile nakit müracaat yapılabilir.

İNG BANK 

Kredi aratarak bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaramızı kusursuz ve doğru biçimde yazdıktan sonra 2205'e bu verileri kısa mesaj olarak göndermek yeterli oluyor. Bu şekilde SMS attığımızda ING Bank tüketici kredisi müracaatı yapmış oluyoruz.


TEB BANK 

TEB SMS ile kredi müracaatı yapmak istiyorsanız, TC kimlik numarasını yazarak, 4466' ya müracaat mesajı gönderebilirsiniz. Özel faiz imkân ve oranlarıyla, TEB kolay bireysel kredi alternatifi bulunmaktadır. Cevabı cep telefonunuza gelecektir.

AKBANK 

SMS Kredi 4425 ile Akbank'tan ne kadar kredi alabileceğinizi hemen öğrenin, yalnızca kimlik belgenizle dilediğiniz şubemizden kefilsiz kredinizi kullanın.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR