Akın Edildi! Böylesi Görülmedi Yapılmadı! 170.000 TL'ye Kadar Faizsiz Kredi Kampanyası Bugün Başladı

Akın Edildi! Böylesi Görülmedi Yapılmadı! 170.000 TL'ye Kadar Faizsiz Kredi Kampanyası Bugün Başladı
YAYIN TARİHİ: 1.02.2022 13:31:00

Eğer emekliyseniz ve borçlarınız varsa ya da yatırım hedefiyle para  ihtiyacınız  bulunuyorsa iler ki dönemlerde kamu bankalarının emeklilere özel olarak 6 maaşa kadar faizsiz kredi vereceği doğrultusunda haberler gelmektedir. Emekliye yüksek limit üzerinden 170 bin TL kredinin faizsiz bir şekilde verileceğini ifade ediliyor! İşte detaylar!

SGK ve Bağkur'luya bomba üstüne bomba haber geldi. Son zamanlarda emekliye özel yüksek limitli olacak şekilde tam 170 bin TL’ye kadar kredi fırsatının sunulacağına dair haberler yapılmaktadır. Şu anlık bu hal ile alakalı net bir bilgi yoktur. Bu nedenle size faizsiz kredi alabileceğiniz doğrultusunda bankalardan aradığını ifade eden telefonlar gelirse bunlara itibar etmemenizi öneririz. Çünkü basında çıkan haberlerden dolayı umutlanan ve kendilerini arayan dolandırıcılara bilgilerini vererek mağdur olan fazlası emekli bulunmaktadır. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


 

Son Dakika Emekliye Faizsiz Kredi 


Emekliye faizsiz kredi fırsatı! Bu başlık ilginizi çekmiştir! Bunun gibi başlıkları sıklıkla sosyal medya hesaplarınızda görüyor olabilirsiniz. Ülkemizde ki ekonomik dengesizliklerden dolayı birçok insan geçinme konusunda sıkıntılar yaşamaya başlamıştır. Bu nedenden dolayı da özellikle emekli insanlar daha kolay yaşayabilmek için uygun koşullara sahip borçlanma yolları aramaktadır. Bundan yararlanmak isteyen çoğu sayfada insanların umutları üzerinden para kazanmak amacıyla tıklanma tuzağı denilen ilgi çekici başlıklar atarak insanları sitelerine çekip onlara reklam izletmektedir. Böyle başlıkları gördüğünüzde bunlara kanmamanızı ve haberleri mümkün olduğunca tarafsız ve dürüst sitelerden takip etmenizi öneririz.   


Emekliler İçin Yeni İmkanlar 


Düşük maaşla çalışan emeklilerin gözü gelecek olan umutlandırıcı haberdedir. Şimdilik emeklilere sunulmuş olan bir imkân bulunmasa da iler ki dönemlerde çok daha iyi haberlerin geleceği yönünde söylentiler bulunmaktadır. Özellikle bankaların maaş hesaplarını onlara getirmeyi tercih eden emeklilere belirli tutarlar içinde faizsiz kredi kullandıracakları yönünde bilgiler gelmeye devam etmektedir. Ayrıca yine kamu bankalarında emekliler için uygun faiz oranlarına sahip kredi seçenekleri getirileceği de çıkan haberler arasındadır. Bu bilgilerin henüz doğruluğu bulunmasa da emeklileri mutlu edecek gelişmeler olacağına dair bilgiler özellikle internette sıkça insanların karşısına çıkmaktadır.  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR