Akbank’tan Çıldırtan Kampanya, Son Dakika, 0.55 Faizli Kredi Son iki gün

Akbank’tan Çıldırtan Kampanya, Son Dakika, 0.55 Faizli Kredi Son iki gün
YAYIN TARİHİ: 13.09.2021 22:04:00

Akbank’tan Çıldırtan Kampanya, Son Dakika, 0.55 Faizli Kredi Son iki gün başvuru yapan alıyor. İşte detaylar...

Akbank yeni yaptığı bu kredi kampanyası ile son dakika olarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Akbank üzerinden çıldırtan bu kampanya da son dakika olarak kredi verilecek ve şartlara uygun olan kişiler hemen onay alacaklar. Pandemi döneminde en çok yardım eden ve nakit imkanı sağlayan Akbank, düşük faizli olarak ihtiyaç kredisi vermeye de devam ediyor. Eğer pandemi döneminde bu bankadan destek kredisi aldıysanız ve kredinizi düzenli ödediyseniz 0.55 faizli olarak kredi kullanabileceksiniz. Banka hem internet sitesinden hem de bankanın sosyal medya hesaplarından bu kredi kampanyası ile duyuru yaptı.

Akbank kredi başvuru şartları nedir?

Akbank üzerinden kredi alacak kişiler, başvuru şartlarına uygun olursa kredi onayı alacak. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına göre hemen kredinizi kullanabileceksiniz. Akbank kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilerin yaptıkları başvuruları değerlendirecektir. 1200 ve üzerinde bir kredi notunuz yoksa, bankadan onay alamazsınız. Diğer bankalarda icralık olan kişilerde Akbank üzerinden kredi kullanamayacaklar.

Akbank’tan Kredi başvurusu en kolay nasıl yapılacak?

Akbank üzerinden kredi alacak kişiler, Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını da 4425 numarasına mesaj olarak gönderirse, kredi alabileceklerdir. TC kimlik numaranız üzerinden 4425 numarasına mesaj atarsanız, kredinizi kullanabileceksiniz. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılan kişiler, belirlenen bu şartlarda işlem yapabilmesi için yukarıda da söylediğimiz gibi kredi notu yüksek olması gerek… Banka ayrıca Akbank direkt uygulamasını kullanan kişilere de kredi imkanı sağlayacak. Kredi notu yüksek olan kişiler, Akbank direkt uygulamasına girerek hemen kredi başvurusunda bulunabileceklerdir. Akbank verdiği kredilerde 3 ay erteleme ve toplamda 36 ay vadeli olarak işlem yapmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER