Akbank’tan, Acil İhtiyaçlarınız İçin Süper Destek! Tek Bir SMS’le 5000 TL Anında Hesabınızda!

Akbank’tan, Acil İhtiyaçlarınız İçin Süper Destek! Tek Bir SMS’le 5000 TL Anında Hesabınızda!
YAYIN TARİHİ: 21.11.2021 11:31:00

​Akbank müşterisi ilk defa olacak olan vatandaşlar mobil uygulama üzerinden faizsiz olarak 5000 TL alacak. Kamera şakası zannetmeyin. 5000 TL faizsiz olarak hesabınıza yatıyor. Bu para ile küçük borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ve şu ekonomik dar boğazda azcıkta olsa soluklanırsınız. Başvuru detaylarını haberimizde veriyoruz. 

5000 TL anında hesabınıza yatıyor. Akbank acil ihtiyaçlarınız için yanınızda. Tek bir SMS ile hemen paranızı alabilirsiniz üstelik faiz ödemeden. Öte yandan ek ödeme sigorta bedeli olmadan paranızı alıyorsunuz. 
KAÇIRANLAR BİN PİŞMAN OLUR!

Akbank ile hayata geçen faizsiz 5000 TL büyük ilgi gördü. Bu kampanyadan faydalanmak için hemen cep telefonunuza Akbank mobil uygulamasını indirin. Bu kampanyadan yararlanmanın bir diğer koşuluda cep telefonunuzda NFC olmalı ve TC kimlik kartınız bulunmalıdır. Bu bağlamda sizlerden istenecek olan bilgileri girmek ve doğru yönlendirilmek oldukça önemlidir. Şubeye gitmeden bu krediyi alabilirsiniz. AKBANK 5000 TL FAİZSİZ KREDİ NASIL ALINIR?

Hesabınızı açtıktan sonra faizsiz olarak 5000 TL krediyi alabilirsiniz. 12 ay vadeyle sunulan bu kredi kampanyası sene sonuna kadar devam edecek. Ayrıca Akbank tarafından bir açıklama yapılırsa mutlaka sitemizde paylaşacağız 5000 TL parayı çektikten sonra asla dosya masrafı ve sigorta bedeli ödemezsiniz. Ayda 416 TL taksitle kredisiniz 12 ayda bitirebilirsiniz. Yapılan ödemeler düzenli olduğu takdirde kredi limitiniz ve kredi puanınız artış gösterecek ve başka krediler almanızda kolaylaşacak. 

Bu kampanyadan yararlanmak için mutlaka zorunlu olarak online hesap açmanız gerekiyor. Eğer şubeden başvuru yaparsanız normal ihtiyaç kredisi faizi neyse onu ödüyorsunuz. Bu bağlamda kampanyanın bir avantajı kalmıyor. Kredi vadeleri 12 ay ile sınırlıdır fakat kişinin insiyatifine kalmıştır. Masraf faiz ve sigorta bedeli kesinlikle alınmayacak. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER