Akbank ve İş Bankası 50.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Vereceğini Duyurdu, Uygun Faizlerle Verilecek

Akbank ve İş Bankası 50.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Vereceğini Duyurdu, Uygun Faizlerle Verilecek
YAYIN TARİHİ: 18.07.2021 10:42:00

Akbank ve İş Bankası 50.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Vereceğini Duyurdu, Uygun Faizlerle Verilecek. 50.000 TL gelir belgesiz kredi kampanyası başladı. İşte kampanya detayları...

Bankaların yaptığı ihtiyaç kredileri kampanyalarında müşterilerin en çok tercih ettiği gelir belgesiz kredilerdir. Çünkü bu kredilerde bankaya gelir belgesi vermeden hemen kredi onayı alıp, aynı dakika da kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank ve İş Bankası üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapacak olan kişiler, bu bankaların politikalarına uygun olmaları gerekmektedir. Yeni işe başlayan, sigortası yatmayan, ev hanımları da bu kredileri kullanabilirler. Aldığınız 50.000 TL krediyi tüm ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz. Dilerseniz tatil için, dilerseniz borç kapatma için, dilerseniz de kendi özel ihtiyaçlarınız için bu kredileri kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi şartlarda müşteri olmanız gerektiğinden bahsedelim.

Kredi Onayı Almak İçin Başvuru Şartları Nelerdir?

Kredi onayı almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan, 18 yaşından büyük, TC vatandaşı olan ve bankalarla arası iyi olan müşteriler bu kredileri gelir belgesiz olarak kullanacaklardır. Gelir belgesiz kredilerde, daha önceden bir banka çalışması yaşamanız şarttır. Bu çalışmayı yaşarken de düzenli ödemeler yapmış olmanız ve bu şekilde kredi onayı almanız gerekmektedir. Kredi onayı alabilmeniz için bu politikalara uygun değilseniz onay alamazsınız. Bankalardan dolayı icralık olduysanız gelir belgesiz kredilerde anında olumsuz yanıt alırsınız. Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız İş Bankası ve Akbank üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank 50.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası

Akbank, 50.000 TL kredi başvurusu yapan müşterilerine anında kredi imkanı vermektedir. Bunun için bankanın müşterisi olmanız ve bankanın internet bankacılığını kullanmanız gerekiyor. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa, Akbank direkt şifresi alarak, bu uygulamaya girerek direkt kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra kredi değerlendirmesi hızlı bir şekilde yapılacaktır. Banka bu değerlendirme sonucunda sizlere anında kredi desteği verecektir. Eğer onay alırsanız banka şubesine gitmeden kredinizi hesaba atabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Krediyi dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kullanabiliyorsunuz.

İş Bankası 50.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası

İş Bankası üzerinden de 50.000 TL gelir belgesiz kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası üzerinden İŞ CEP uygulaması sizlere yardımcı olacaktır. Bu bankadan da hesabınız varsa, iş cep uygulamasına girerek hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 50 bin TL’ye kadar sizlere kredi imkanı tanıyacaktır. Kredi onayı aldığınızda banka onaylanan tutarı hemen hesabınıza atabilir. Burada sizin onay vermeniz gerekecektir. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu kredilerde, kredi skorunuza göre faiz oranı uygulanacaktır. Banka 1200 ve üzerinde kredi notu olana kredi verse de genellikle daha yüksek kredi notu olan kişiler, daha uygun faizlerle kredi kullanabilirler.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER