Akbank, TEB, İş Bankası, Vakıfbank'tan 3 Ay Ertelemeli Kredi İmkanı! 100 Bin TL'ye Kredi İmkanı!

Akbank, TEB, İş Bankası, Vakıfbank'tan 3 Ay Ertelemeli Kredi İmkanı! 100 Bin TL'ye Kredi İmkanı!
YAYIN TARİHİ: 29.05.2021 19:11:00

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileri? Kredilerin ödemeleri nasıl olacak? Bu kredilerin faiz oranları nedir?

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bankalardan müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Özellikle koronavirüs süreci ile beraber ödemesiz dönemli krediler vatandaşlardan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaş bankaların ertelemeli kredilerini araştırmaya devame diyor. Bizde haberimizde 3 ay ertelemeli olarak kredi veren bakaları ve kredilerin özelliklerini derledik. İşte detaylar...

TEB 3 AY ERTELEMELİ KREDİNİN ÖZELLİKLERİ?

Türkiye Ekonomi Bankası TEB tarafından nakit ihtiyacı olanlar için TEB İhtiyaç Kredisi kampanyası uygun faiz oranları ve ödeme planları ile müşterilerine sunulmaktadır.

TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı: %1,60 olarak belirlenmiştir.

TEB tarafından sunulan bu ihtiyaç kredisini, Findeks notunuza göre değişen faiz oranlarını ile Şube ve Dijital Kanalları aracılığı ile TEB İhtiyaç Kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu krediden %1,60 faiz oranından KKB skoru 1850 ve üstü müşteriler yararlanabilmektedirler.

TEB Kredi 3 aya kadar erteleme imkanı sunulmaktadır.

Krediyi 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneği ile, nakit durumuna göre uygun bir vadeyi seçebilirsiniz, ödeme planınızı buna göre oluşturabilirsiniz.

İhtiyaç Kredinizin tahsis ücreti kredi tutarının binde 5'i olmaktadır.

Kredinin faiz ve vade oranları müşteri özelinde değişiklik gösterirken, findeks kredi notuna göre de değişiklik de göstermektedir.

TEB tarafından onaylanan kredinizin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİNİN ÖZELLİKLERİ?

Vakıfbank Kuruluş yıl dönümüne özel müşterileri için kredi kampanyası yaparken, tüm ihtiyaçlarınız için de krediyi 36 aya varan vadele seçenekleri ile sunarken, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personelleri için, özel sektör çalışanları ve emekliler için Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Kampanyası için başvuruları kabul etmeye başlamıştır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı: %1.54 faiz oranı ile sunmaktadır.

Vakıfbank Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı ise %1,54'ten başlamaktadır. Kredi Faiz oranı, kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik gösterebilmektedir.


Vakıfbank Kredinizi,

Aylık eşit taksitli, ödemelerle,

Artan taksitli ödemelerle,

Azalan taksitli ödemelerle,

3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, ödemelerle,

3 ayda bir eşit taksitli, ödemelerle,

Son taksit balon ödemeli, ödemelerle,

Değişken taksitli olarak geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

İŞ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ KREDİNİN ÖZELLİKLERİ?

İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı: %1,65 olarak belirlenmiştir.

İş Bankası ihtiyaç kredisine başvururken kredinizin ilk taksitini dilerseniz eğer krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilirsiniz. iş Bankası Kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz.

Ayrıca 90 güne varan ödemesiz dönemli olarak Anında Kredi'ye İşCep veya İnternet Şubesi aracılığı ile kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİNİN ÖZELLİKLERİ?

Akbank tarafından ihtiyaç kredisi en fazla 36 ay vade seçeneği ile kullanabilmektedir. Ayrıca Krediyi 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. Bu durumda kredi ödemesi maximum vade 33 olabilir ve 3 ayın sonunda önce erteleme faizini ödemek gerekmektedir. Bu kredi için sonraki ay taksit ödemeleri başlamaktadır.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER