Akbank Sorunu Çözdü ve Mağdur Olan Müşterilere Özür Kredisi Verecek, En az 5000 TL En Fazla 50000 TL

Akbank Sorunu Çözdü ve Mağdur Olan Müşterilere Özür Kredisi Verecek, En az 5000 TL En Fazla 50000 TL
YAYIN TARİHİ: 10.07.2021 09:41:00

Akbank Sorunu Çözdü ve Mağdur Olan Müşterilere Özür Kredisi Verecek, En az 5000 TL En Fazla 50000 TL verilecek. Banka son yaşanan olaydan sonra destek kredisi vereceğini duyurdu. İşte detaylar...

Akbank Sorunu Çözdü ve Mağdur Olan Müşterilere Özür Kredisi Verecek, En az 5000 TL En Fazla 50000 TL verilecek. Banka son yaşanan olaydan sonra destek kredisi vereceğini duyurdu. İşte detaylar...

Akbank, ihtiyaç kredilerinde artık müşterilerine banka şubesine gitmeden de hizmet vermektedir. Akbank Direkt uygulamasını kullanarak bankanın tüm işlemlerini online olarak yapacağınız gibi artık bu uygulama sayesinde kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu gibi birçok ürün başvurusunu da online olarak yapabileceksiniz. Akbank Direkt kullanmak için banka müşterisi olmanız ve hesabınıza bağlı bir internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Akbank Direkt uygulamasını kullanarak sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediyi kullanabilmeniz içinde bankanın uyguladığı kredi politikalarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. 

Akbank Online Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nelerdir?

Akbank online kredi başvurusu yapacaksanız, kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Normal kredi kullanan müşterilerden bir kademe daha kredi notunuz yüksek olursa, ancak kredi onayı alabileceksiniz. Akbank bunun için müşterilerde en az 1300 ve üzerinde kredi skoru olmasını isteyecektir. Bu bankada hesabı olan müşteriler, kredi başvurusu yapmadan önce Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi notu sorgulama işlemlerini de yapabilmektedirler. 
Eğer banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Diğer bankalarda kullandığınız kredi kartı ve kredi ürünlerinde güncel gecikmeler varsa kredi başvurunuz onay almaz. Bu gecikmeleri ödedikten sonra bankaya 1 gün sonra başvuru yapmanızı öneriyoruz. Çünkü sisteme hemen düşmeyebilir. Ayrıca bankalardan avukatlık olduysanız kredi onayı alamazsınız.

Akbank Düşük Faiz Oranı ile İhtiyaç Kredisi

Yukarıda belirtilen şartlara uygun olmanız durumunda Akbank üzerinden 1.25 faiz oranı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız Akbank Direkt uygulamasına girerek buradaki Akbank Direkt kredi başvurusu seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. İstediğiniz tutarı ve istediğiniz kredi vadesini seçtikten sonra başvurunuzu tamamlayabilir ve hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda sizlere hemen kredi sonucu gelecektir. Eğer onay alırsanız banka şubesine gitmeden hemen kredinizi kullanabileceksiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler eğer onaylanan tutardan daha fazla kredi almak istiyorlarsa kredilerini yükseltmek için en yakın Akbank şubesine giderek evrakları ile işlem yapabilmektedirler.

Online Kredi Veren Diğer Bankalar

Online kredi alabileceğiniz diğer bankalar da yeni kredi kampanyalarını duyurdular. Özellikle bankadan bir hesabı olan müşteriler internet bankacılığı şifresi alarak hemen ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Online kredi kullanacağınız bir diğer banka İş Bankası’dır. Bu banka 3 ay ertelemeli olarak ve 60 ay vadeye kadar sizlere 50.000 TL ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşterilerin kredileri hemen hesaplarına yatacaktır.
İş bankası ve Akbank dışında; enpara, TEB, ING, Denizbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti BBVA gibi bankalardan da kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER